Гостросюжетний кліп від гурту TETRYS

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 20 Feb, 2017

Музиканти зі столичного поп-панк гурту TETRYS наважились візуалізувати, як зізнаються хлопці, чи не найбільш життєву композицію в репертуарі колективу – «Просто», яка, до слова, увійшла до останнього студійного лонгплею формації під назвою «Всё ОК», що побачила світ влітку минулого року. Зйомки експериментального кліпу задіяли безліч людей, зокрема акторів, які зіграли головних героїв міні стрічки: популярного російськомовного ютуб-блогера під ніком «Кирюша Аккуратный» (в миру також відомий як Кирило Солошенко) та творця мережі чоловічої перукарні Frisor Barbershop Дмитра Верховецького .

Зйомки відеороботи розпочались 13 грудня минулого року, про що зазначили музиканти на своєму влозі на Ютуб. Планувалось представити результат роботи напередодні Нового Року, проте через різноманітні обставини дата релізу зсунулась на 12 січня уже цього року. Зйомки відбувались на сторічній Pandora Studio протягом одного дня музиканти відзняли всі кадри з музикантами та акторами і надалі було необхідно лише змонтувати матеріал у міні-стрічку, в якій, за словами музикантів, вдалось загалом реалізувати всі початкові ідеї.

Якщо ви все ж наважились прослухати композицію «Просто» без кліпу пам’ятайте, що композиція носить сатиричний характер і прагне висміяти пороки сучасного суспільства. Проте аж ніяк не думайте, що міні-стрічка покаже фрагменти любові героїв кліпу з власною рукою, що було б уже занадто. Музиканти вирішили обмежитись алегоричними відсилками до цього процесу, які викликають посмішку та різноманітні вульгарні асоціації, які змушують замислитись над тим, що свого часу говорив дядечко Фрейд.

Отож, приємного перегляду та слідкуйте за новинами гурту на їх офіційній сторінці .

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 11 Dec, 2017
Музикати емоційно-ліричного тріо «vetka» з міста Дніпро, що активно несуть свою творчість не лише для української, а й для європейської аудиторії, нарешті зважились презентувати слухацькій аудиторії свої творчі напрацювання у вигляді дебютної платівки, що отримала назву «the very beginning».

Нагадаємо, що у січні цього року гурт «vetka» випустив перший студійний трек – «З тобою». Уже у квітні музиканти відправились зі своєю програмою в тур #ZorepadomTour містами України, а у травні він отримав продовження у Берліні, Відні та Празі.

Як зізнались музиканти, чималий вплив на їхній перший міні-альбом справив саме європейський тур: саме під час нього вони почали підготовку свого релізу, остаточно зрозумівши яким вигляд він має отримати. Обкладинка CD «the very beginning» вміщує у собі фото з цієї поїздки, а дорога, яка була перед очима музикантів під час туру, тепер є фоновим відеорядом на концертах.

До міні-альбому увійшли 7 треків, записаних протягом останнього року. Різні за настроєм, вони мають наскрізну ідею любові у будь-якому її прояві. Музиканти вклали у пісні пошук самого початку, відчуття рівноваги та радості. «the very beginning» – компіляція подорожей, почуттів, музики та поезії.

Презентація «the very beginning» відбулася у двох містах – full sound у Дніпрі та acoustics у Києві, де гурт влаштував справжні перформанси та грав від серця до серця.

Наразі ж музиканти планують презентувати відеороботу на композицію «I will love», що була відзнята у рамках європейського туру #StarfallTour та почати роботу над своїм першим повноформатним релізом.
By UA ROCK: Музика доступна 10 Dec, 2017
Монстри української рок-сцени - «Тартак» цьогоріч святкують свою 21 річницю творчості. І як ви могли здогадатись, дана подія просто не могла обійтись без музичних сюрпризів. Цим сюрпризом, про наближення якого, втім, знав кожен відданий фан «Тартака» стала друга частина анонсованої колективом платівки - «АнТАРТАКтида». Назва альбому доповнена уточненням «Частина Друга», оскільки наразі триває робота над альбомом дуетів, який буде виданий з назвою «АнТАРТАКтида. Частина Перша».

«Чому два альбоми з однією назвою? Це заплутана історія. Ці дві платівки народжувалися, творилися, записувалися і зводилися в паралельних процесах одночасно. Я як автор пісень (не всіх 100%-во, але в кожній пісні є хоча б частина мого авторства) жив і продовжую жити ними двома одночасно. Хоча при тому, що вони дуже різні й стилістично, і змістовно – все одно вони, на мою думку, відображають той невеличкий творчий всесвіт, який називається групою «Тартак». Власне, звідси і частково назва», - розповідає Сашко Положинський.

Саунд-продюсуванняс платівки займались одразу троє учасників гурту: Антон Єгоров, Ярослав Вільчик та Дмитро Чуєв.

Запис альбому проходив на двох студіях: «Play FoRest» та «ФДР», а зведення та мастеринг зробив знаний луцький саундпродюсер Роман Сорока.

Додамо, що дві пісні з представленого лонгплею («Стара Школа» та «Людинаміт») отримали своє візуальне втілення ще влітку цього року.

А ми традиційно нагадуємо, що всі охочі можуть придбати платівку на GooglePlay  та iTunes . Окрім того, можна отримати альбом, як то кажуть, в "тілі". Для цього треба знайти офіційну сторінку та написати відповідне повідомлення.
More Posts
Share by: