Майстерня

Майстерня

Це не просто чергова рубрика порталу UA ROCK, це місце, де молоді музиканти зможуть знайти цікаву інформацію для того, аби розпочати свій власний музичний проект та віднайти своє місце на українській сцені. Тут вам і музичні студії, де можна записати власні треки, в чому вам, до речі, допоможуть професіонали своєї справи, цікаві інтерв'ю з людьми, які досягли успіху в музичній сфері та хочуть поділитись своїм досвідом, аналітичні статті від авторів порталу та наших друзів. Одним словом, Майстерня - це саме те місце, де ви зможете прочитати те, про що вам не розповість жоден спеціаліст. Якщо ви молоді, талановиті та надзвичайно амбітні - завітайте до нашої Майстерні. Виникли питання чи є пропозиції - напишіть нам!

Підписатись на розсилку

Підписатись на розсилку
By UA ROCK: Музика доступна 08 Dec, 2017
У першому випуску рубрики «Майстерня» ми вирішили познайомити наших читачів з ніжинською студією звукозапису «DreamLife Studio Records». Студія існує з 2015 року і чи не найбільшого розголосу отримала завдяки запису, зведенню та мастерингу місцевого рок-гурту «Мрія Життя». Воно й не дивно, оскільки засновником студії є не хто інший, як гітарист цього колективу - Дмитро Хижняк.

Дмитро жартома зауважує: «Пишемо рок-гурти і все, що звучить». Якщо ж серйозно, то студія надає широкий перелік послуг, серед них: запис вокалу або інструменту, зведення та мастеринг треків, запис гуртів різних жанрів, написання мінусовок та допомога у створенні власного аранжування.
Чому ж дана студія буде цікавою для молодих музикатів:

  • Індивідуальний підхід до музиканта чи колективу, в тому числі, індивідуальне визначення розміру винагороди;
  • Відсутність погодинно оплати, що ставить музикантів у рамки;
  • Програми лояльності (більше п'яти треків знижка);
  • Безкоштовне накопичення матеріалу);
  • Редагування власного матеріалу (виправлення неточностей, тюнінг вокалу, можливість створення бек-вокалів);
  • Всіляка допомога у створенні власних музичних творів та реалізації авторських ідей.

Офіційна сторінка студії: https://www.facebook.com/pg/DreamLifeStudioRecords
Share by: