Підтримати проект

Підтримати проект

Друзі, нам потрібна ваша допомога!

Проект UA ROCK: Музика-Доступна потребує вашої підтримки.
Ми наполегливо працюємо, висвітлюючи новинки української рок-музики, щодня допомагаючи українським музикантам донести їх творчість до вітчизняної аудиторії. Огляди свіжих релізів, аналітичні статті, ексклюзивні інтерв'ю та цікаві рубрики - це лише мала частина роботи, яку ми виконуємо в рамках нашого проекту. Але ми знаємо, що ми можемо зробити більше. На жаль, наявний функціонал сайту не дозволяє нам реалізувати всі наші ідеї. Саме тому ми змушені просити вашої допомоги. Переробка сайту з реалізацією всього функціоналу, який нині наявний у нас на сайті потребує досить непідйомної суми розміром в 6 тисяч гривень.
 
За час своєї роботи ми не отримали жодної копійки. Рекламні інтеграції не дозволяють вивести наш проект хоча б на рівень самоокупності. Великі платформи для нас закриті, отож, фактично проект існує на ентузіазмі кількох людей. Однак ми й далі хочемо працювати над нашим проектом, який є не просто пересічним музичним сайтом, а ідеєю, яка народжувалась і плекалась дуже багато часу.
 
Безліч безсонних ночей, літри кави, майже 40 Гб текстів та підготовлених матеріалів. Але для нас ця робота не тягар, тому ми просимо вас профінансувати винятково витрати на переробку сайту. Витрати на купівлю нового домену та всю іншу роботу з промотування ресурсу ми візьмемо на себе. Ми сподіваємось на вашу допомогу!
Оберіть комфортний спосіб для того, щоб профондувати проект:
Прямий переказ на карту банку
Фондувати проект
Переказ на гаманець WebMoney
Сервіс тимчасово недоступний
Фондувати проект
Зробити пожертву на QIWI Гаманець
Сервіс незабаром стане доступним
Фондувати проект
Переказати гроші на карту з допомогою LiqPay
Можливі перекази із-за кордону
Фондувати проект
Share by: