Лідер Фіолету презентував альбом сольного проекту 

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 23 Feb, 2017

Сайд-проект вокаліста та лідера гурту Фіолет Сергія «Колоса» Мартинюка Kolos & Brothers презентував дебютний і, як заявляють музиканти, останній альбом під назвою «Камасутра». Новопредставлений реліз умістив 14 авторських композицій, включно з презентованим раніше синглами «Пісні щастя» та «Бібліотека». Лонгплей. Тематика композицій лонгплею найрізноманітніша: від інтимної та любовної лірики до гостро-соціальних тем, які музиканти вправно поклали на електронні та камерні піано-фактури.

 «Деякі пісні ми виконували на фестивальних виступах K&B, решта – абсолютно нові», – зазначив Колос.

Варто зазначити, що творилась платівка фактично власними силами в дусі популярного нині D.I.Y., хіба за винятком вокальних партій, який записувались для різних композицій одразу на трьох студіях: Студії Романа Сороки, ФДР та Square Universe Records. Як зазначають музиканти, інакше бути й не могло.

Працювали над новою платівкою протягом майже року, охопивши Луцьк, Київ та польський Жешув, де до завершальні штрихи до альбому вносив екс-гітарист Фіолету Микола «Колік» Тимощук, який попри свою завантаженість за кордоном, в тому числі сольним проектом, продовжує брати активну участь у діяльності Фіолету та інших проектів ФІОЛЕТ family. До слова, серед учасників проекту клавішник Фіолету Петро Свіст, який виступив співавтором треків представленого альбому та ударник Валентин Миронюк.

До створення кількох треків доклав свою руку музикант Максим Савченко («27 or 33», «Хардкор», «Демони», «Metropolitan»), відомий як автор проекту PALiLAP.

Лідер колективу Сергій Мартинюк зізнається, що, ймовірно, лонгплей "Kamasutra" – це перший і останній альбом в дискографії формації.

Варто відзначити, що "Kamasutra" не має нічого спільного зі знаменитим індійським еротичним трактатом, а, як стверджує Колос, радше алюзією на сучасні реалії, в яких доводиться існувати індивідам, пристосовуючись до цих умов або ж пристосовуючи їх до себе. Проте помилково було б вважати, що нова платівка викриває пороки сучасного соціуму. Радше мова йде про потребу любити і поважати один одного, позаяк «Камасутра» - це не просто книга з описом різноманітних сексуальних поз, вона в той же час ставить далекоглядну мету: розвивати почуття взаєморозуміння між людьми.

«Надалі ми зосередимося виключно на Фіолеті. Це подарунок з 14 треків всім своїм – рідним, друзям, знайомим та нашій #фіолетfamily. Людям, котрі нас знають і які правильно зрозуміють всі наші посили. Турові концерти носитимуть формат радше домашніх вечірок, ніж офіційних концертів. Там і зустрінемося. Приємних прослуховувань!», — коментує Колос.

Альбом музиканти представлять на концертному турі, який розпочнеться на початку березня та охопить 25 українських міст. А тим часом Kolos & Brothers за підтримки МирноПринт відкриють магазин з тематичною символікою колективу.

Окрім того, нагадаємо, що лонгплей уже доступний для придбання на платформах продажу ліцензійного контенту, зокрема Googlе Play .

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 11 Dec, 2017
Музикати емоційно-ліричного тріо «vetka» з міста Дніпро, що активно несуть свою творчість не лише для української, а й для європейської аудиторії, нарешті зважились презентувати слухацькій аудиторії свої творчі напрацювання у вигляді дебютної платівки, що отримала назву «the very beginning».

Нагадаємо, що у січні цього року гурт «vetka» випустив перший студійний трек – «З тобою». Уже у квітні музиканти відправились зі своєю програмою в тур #ZorepadomTour містами України, а у травні він отримав продовження у Берліні, Відні та Празі.

Як зізнались музиканти, чималий вплив на їхній перший міні-альбом справив саме європейський тур: саме під час нього вони почали підготовку свого релізу, остаточно зрозумівши яким вигляд він має отримати. Обкладинка CD «the very beginning» вміщує у собі фото з цієї поїздки, а дорога, яка була перед очима музикантів під час туру, тепер є фоновим відеорядом на концертах.

До міні-альбому увійшли 7 треків, записаних протягом останнього року. Різні за настроєм, вони мають наскрізну ідею любові у будь-якому її прояві. Музиканти вклали у пісні пошук самого початку, відчуття рівноваги та радості. «the very beginning» – компіляція подорожей, почуттів, музики та поезії.

Презентація «the very beginning» відбулася у двох містах – full sound у Дніпрі та acoustics у Києві, де гурт влаштував справжні перформанси та грав від серця до серця.

Наразі ж музиканти планують презентувати відеороботу на композицію «I will love», що була відзнята у рамках європейського туру #StarfallTour та почати роботу над своїм першим повноформатним релізом.
By UA ROCK: Музика доступна 10 Dec, 2017
Монстри української рок-сцени - «Тартак» цьогоріч святкують свою 21 річницю творчості. І як ви могли здогадатись, дана подія просто не могла обійтись без музичних сюрпризів. Цим сюрпризом, про наближення якого, втім, знав кожен відданий фан «Тартака» стала друга частина анонсованої колективом платівки - «АнТАРТАКтида». Назва альбому доповнена уточненням «Частина Друга», оскільки наразі триває робота над альбомом дуетів, який буде виданий з назвою «АнТАРТАКтида. Частина Перша».

«Чому два альбоми з однією назвою? Це заплутана історія. Ці дві платівки народжувалися, творилися, записувалися і зводилися в паралельних процесах одночасно. Я як автор пісень (не всіх 100%-во, але в кожній пісні є хоча б частина мого авторства) жив і продовжую жити ними двома одночасно. Хоча при тому, що вони дуже різні й стилістично, і змістовно – все одно вони, на мою думку, відображають той невеличкий творчий всесвіт, який називається групою «Тартак». Власне, звідси і частково назва», - розповідає Сашко Положинський.

Саунд-продюсуванняс платівки займались одразу троє учасників гурту: Антон Єгоров, Ярослав Вільчик та Дмитро Чуєв.

Запис альбому проходив на двох студіях: «Play FoRest» та «ФДР», а зведення та мастеринг зробив знаний луцький саундпродюсер Роман Сорока.

Додамо, що дві пісні з представленого лонгплею («Стара Школа» та «Людинаміт») отримали своє візуальне втілення ще влітку цього року.

А ми традиційно нагадуємо, що всі охочі можуть придбати платівку на GooglePlay  та iTunes . Окрім того, можна отримати альбом, як то кажуть, в "тілі". Для цього треба знайти офіційну сторінку та написати відповідне повідомлення.
More Posts
Share by: