ДіагноzZ нагадали слухачам про біди в сім’ях

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 20 Feb, 2017

Чернівецькі альтрокери з гурту ДіагноzZ, відомі своїми соціально забарвленими композиціями, поділились новим синглом, який, попри оманливу назву «Весна», присвячений не прийдешній порі року, а проблемі існування біди в багатьох сім’ях. А в чому ж виявляються ці біди для численних родин? Безперечно, біда для сім’ї – це недуга дитини, що виснажує батьків, заганяє у відчай, коли твоє чадо згасає, а в тебе немає ні можливості, ні ресурсів допомогти їй, щоб вона дожила до прийдешньої алегоричної весни.

Музикантам гурту вдалось надзвичайно проникливо змалювати образи дитини, яка нездужає і страждає від шаленої болі, проте намагається заспокоїти свою маму, щоб вона не так переживала. Така драма покликана не лише звернути увагу слухача на проблеми численних сімей, а й закликати посильно допомагати їм, оскільки біда може торкнутись кожного з нас.

Записали новинку на чернівецькій студії «Rich Record Inc.». Лідер гурту Октавіан Москалюк зазначив, що ідея треку виникла ще кілька місяців тому, допоки трек не отримав остаточне студійне оформлення.

«Текст, в якому б кожне слово змушувало задуматись над тим, що біда у вигляді раку може завітати до кожного. Взагалі, з часу, поки пісня була написаною і до виходу її у світ минуло мало часу. Близько тижня. Просто був якийсь такий запал, якого не хотілось втрачати. Ну і ми хотіли якомога швидше випустити пісню, щоб привернути увагу до цієї проблеми», - поділився з нашим порталом фронтмен гурту ДіагноzZ.

Наразі музиканти готуються до зйомок відеороботи на представлений сингл. Окрім того, колектив практично закінчив роботу над наступним ЕР. Музиканти зізнаються, що наразі мають ще напоготові кілька сюрпризів, деталі яких стануть відомі пізніше.

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 11 Dec, 2017
Музикати емоційно-ліричного тріо «vetka» з міста Дніпро, що активно несуть свою творчість не лише для української, а й для європейської аудиторії, нарешті зважились презентувати слухацькій аудиторії свої творчі напрацювання у вигляді дебютної платівки, що отримала назву «the very beginning».

Нагадаємо, що у січні цього року гурт «vetka» випустив перший студійний трек – «З тобою». Уже у квітні музиканти відправились зі своєю програмою в тур #ZorepadomTour містами України, а у травні він отримав продовження у Берліні, Відні та Празі.

Як зізнались музиканти, чималий вплив на їхній перший міні-альбом справив саме європейський тур: саме під час нього вони почали підготовку свого релізу, остаточно зрозумівши яким вигляд він має отримати. Обкладинка CD «the very beginning» вміщує у собі фото з цієї поїздки, а дорога, яка була перед очима музикантів під час туру, тепер є фоновим відеорядом на концертах.

До міні-альбому увійшли 7 треків, записаних протягом останнього року. Різні за настроєм, вони мають наскрізну ідею любові у будь-якому її прояві. Музиканти вклали у пісні пошук самого початку, відчуття рівноваги та радості. «the very beginning» – компіляція подорожей, почуттів, музики та поезії.

Презентація «the very beginning» відбулася у двох містах – full sound у Дніпрі та acoustics у Києві, де гурт влаштував справжні перформанси та грав від серця до серця.

Наразі ж музиканти планують презентувати відеороботу на композицію «I will love», що була відзнята у рамках європейського туру #StarfallTour та почати роботу над своїм першим повноформатним релізом.
By UA ROCK: Музика доступна 10 Dec, 2017
Монстри української рок-сцени - «Тартак» цьогоріч святкують свою 21 річницю творчості. І як ви могли здогадатись, дана подія просто не могла обійтись без музичних сюрпризів. Цим сюрпризом, про наближення якого, втім, знав кожен відданий фан «Тартака» стала друга частина анонсованої колективом платівки - «АнТАРТАКтида». Назва альбому доповнена уточненням «Частина Друга», оскільки наразі триває робота над альбомом дуетів, який буде виданий з назвою «АнТАРТАКтида. Частина Перша».

«Чому два альбоми з однією назвою? Це заплутана історія. Ці дві платівки народжувалися, творилися, записувалися і зводилися в паралельних процесах одночасно. Я як автор пісень (не всіх 100%-во, але в кожній пісні є хоча б частина мого авторства) жив і продовжую жити ними двома одночасно. Хоча при тому, що вони дуже різні й стилістично, і змістовно – все одно вони, на мою думку, відображають той невеличкий творчий всесвіт, який називається групою «Тартак». Власне, звідси і частково назва», - розповідає Сашко Положинський.

Саунд-продюсуванняс платівки займались одразу троє учасників гурту: Антон Єгоров, Ярослав Вільчик та Дмитро Чуєв.

Запис альбому проходив на двох студіях: «Play FoRest» та «ФДР», а зведення та мастеринг зробив знаний луцький саундпродюсер Роман Сорока.

Додамо, що дві пісні з представленого лонгплею («Стара Школа» та «Людинаміт») отримали своє візуальне втілення ще влітку цього року.

А ми традиційно нагадуємо, що всі охочі можуть придбати платівку на GooglePlay  та iTunes . Окрім того, можна отримати альбом, як то кажуть, в "тілі". Для цього треба знайти офіційну сторінку та написати відповідне повідомлення.
More Posts
Share by: