Новий скандальний кліп гурту BARAHTA уже в мережі

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 26 Apr, 2017

Столичні рокери з гурту BARAHTA продовжують руйнувати загальноприйняті стандарти

Київські рокери з гурту BARAHTA додали до своєї відеографії другий за ліком кліп на композицію «Не спи», що побачила світ близько місяця тому. Після досить нетривіальної дебютної відеороботи на трек «Давай вставай» й годі було очікувати від музикантів чогось пересічного. Одначе нині темпераментні музиканти вирішили остаточно вразити аудиторію, представивши міні-стрічку, яка підтверджує, що зрозумілі та прості стандарти для хлопців – чужі.

Режисером та сценаристом відеороботи стала Ксенія Шадурська, відома за такими проектами, як «Х-фактор» та «Україна має талант. Діти». Оператором-постановником кліпу виступив Дмитро Пшець, який раніше співпрацював з численними українськими гуртами: Skinhate, ARLETT, Social Classes та іншими.

Читати також: Столичний гурт «Barahta» вирішив пробудити слухачів від зимової сплячки

У свіжій міні-стрічці знімальна група зобразила одразу сім сюжетних ліній, які символічно зображають сім смертних гріхів, кожен з яких втілила окрема героїня. Всі сюжетні рамки переплітаються в межах одного простору, натякаючи, що всі вони існують разом в нашому житті.

Зображати дівчат, що їм випало боротись з палаючими спокусами, зокрема, випало фіналістці шостого сезону телепроекту «Х-фактор» - Аліні Параш та дворазовій чемпіонці України з бодібілдингу та фітнесу – Юлії Гладкій.

«Людські гріхи - це слабкість, які притаманні в кожному із нас. У «Не Спи» BARAHTA показала дві сторони однієї «медалі». А головною ідеєю стало те, що потрібно завжди дивитися глибше, відчувати серцем та не йти на поводу власних пристрастей. Саме тоді, як стверджує гурт, ти побачиш всю суть того, що відбувається насправді», - коментують новинку музиканти.

За словами учасників гурту, зйомки проходили в Києві, в арт-просторі «Attic Space», тривали 24 години і в них взяли участь понад 60 осіб.

Ім'я дівчини, яка знялася в настільки відвертій сцені, на прохання самої героїні, музиканти пообіцяли тримати в секреті. «Ми не радимо молодим людям віком до 18 років, дивитися це відео», - додав лідер гурту Дмитро Мельник.

Додамо, що багато «скандальних» сцен лишились поза остаточним варіантом кліпу, отож, ймовірно, музиканти незабаром можуть опублікувати й повну версію стрічки.

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 11 Dec, 2017
Музикати емоційно-ліричного тріо «vetka» з міста Дніпро, що активно несуть свою творчість не лише для української, а й для європейської аудиторії, нарешті зважились презентувати слухацькій аудиторії свої творчі напрацювання у вигляді дебютної платівки, що отримала назву «the very beginning».

Нагадаємо, що у січні цього року гурт «vetka» випустив перший студійний трек – «З тобою». Уже у квітні музиканти відправились зі своєю програмою в тур #ZorepadomTour містами України, а у травні він отримав продовження у Берліні, Відні та Празі.

Як зізнались музиканти, чималий вплив на їхній перший міні-альбом справив саме європейський тур: саме під час нього вони почали підготовку свого релізу, остаточно зрозумівши яким вигляд він має отримати. Обкладинка CD «the very beginning» вміщує у собі фото з цієї поїздки, а дорога, яка була перед очима музикантів під час туру, тепер є фоновим відеорядом на концертах.

До міні-альбому увійшли 7 треків, записаних протягом останнього року. Різні за настроєм, вони мають наскрізну ідею любові у будь-якому її прояві. Музиканти вклали у пісні пошук самого початку, відчуття рівноваги та радості. «the very beginning» – компіляція подорожей, почуттів, музики та поезії.

Презентація «the very beginning» відбулася у двох містах – full sound у Дніпрі та acoustics у Києві, де гурт влаштував справжні перформанси та грав від серця до серця.

Наразі ж музиканти планують презентувати відеороботу на композицію «I will love», що була відзнята у рамках європейського туру #StarfallTour та почати роботу над своїм першим повноформатним релізом.
By UA ROCK: Музика доступна 10 Dec, 2017
Монстри української рок-сцени - «Тартак» цьогоріч святкують свою 21 річницю творчості. І як ви могли здогадатись, дана подія просто не могла обійтись без музичних сюрпризів. Цим сюрпризом, про наближення якого, втім, знав кожен відданий фан «Тартака» стала друга частина анонсованої колективом платівки - «АнТАРТАКтида». Назва альбому доповнена уточненням «Частина Друга», оскільки наразі триває робота над альбомом дуетів, який буде виданий з назвою «АнТАРТАКтида. Частина Перша».

«Чому два альбоми з однією назвою? Це заплутана історія. Ці дві платівки народжувалися, творилися, записувалися і зводилися в паралельних процесах одночасно. Я як автор пісень (не всіх 100%-во, але в кожній пісні є хоча б частина мого авторства) жив і продовжую жити ними двома одночасно. Хоча при тому, що вони дуже різні й стилістично, і змістовно – все одно вони, на мою думку, відображають той невеличкий творчий всесвіт, який називається групою «Тартак». Власне, звідси і частково назва», - розповідає Сашко Положинський.

Саунд-продюсуванняс платівки займались одразу троє учасників гурту: Антон Єгоров, Ярослав Вільчик та Дмитро Чуєв.

Запис альбому проходив на двох студіях: «Play FoRest» та «ФДР», а зведення та мастеринг зробив знаний луцький саундпродюсер Роман Сорока.

Додамо, що дві пісні з представленого лонгплею («Стара Школа» та «Людинаміт») отримали своє візуальне втілення ще влітку цього року.

А ми традиційно нагадуємо, що всі охочі можуть придбати платівку на GooglePlay  та iTunes . Окрім того, можна отримати альбом, як то кажуть, в "тілі". Для цього треба знайти офіційну сторінку та написати відповідне повідомлення.
More Posts
Share by: