Львівський альт-метал-гурт Twelves презентував сингл зі свого майбутнього альбому

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 26 Apr, 2017

Музиканти анонсували вихід дебютного альбому та вирішили підігріти до нього інтерес представленим синглом

Музиканти львівської альт-метал-формації Twelves анонсували вихід свого дебютного альбому під назвою «It's Safer On The Outside» та вирішили підігріти інтерес шанувальників до майбутнього релізу синглом «Bridge to Another World», що увійде до його трек-листу. Загалом нова композиція, як зізнаються учасники колективу, доповнює повну картину та концепцію їх першого лонгплею.

На сьогодні гурту Twelves не співпрацює з жодною студією на постійній основі. Представлена композиція стала результатом роботи великої сім’ї Twelves, що сформувалась ще задовго до появи проекту, позаяк кожен учасник колективу має за плечима неабиякий музичний досвід. Такий підхід до роботи зумовлений тим, що колектив знаходиться в пошуку свого звучання, яке в результаті повинно закріпити та остаточно фіналізувати усю концепцію «солодкого цукру з тертим в крихту склом».

Слова до композиції написала фронтвумен гурту – Катерина Горобцова, яка, незважаючи на юний вік, вдало передає зміст та розкриває проблеми в декількох рядках, не навантажуючи музику тонами тексту.

«Робота наповнена переживаннями і емоціями головного героя, якому потрібно зробити вибір в житті. Питання чи залишати свою зону комфорту задля власного розвитку, чи залишатись на місці втрачаючи близьких людей? Тому, для того аби знайти правильну дорогу спершу потрібно заблукати...» – коментують новинку учасники команди.

«В ній ми переживаємо дуже короткий момент, [Прим. ред. – коли треба зробити ] лише один крок. Проблема полягає в тому, що головний герой не знає куди саме йому рухатись і постійно вагається, відтягуючи цей момент. Але навіть банальна бездіяльність несе за собою наслідки...» – додає вокалістка формації.

Що ж до подальших планів, то наразі музиканти планують закінчити роботу та презентувати свою дебютну платівку та, ймовірно, підкріпити її кількома відеороботами. Окрім того, команда натякнула, що готує сюрприз для шанувальників у вигляді першого україномовного треку, який, можливо, увійде до альбому у якості бонус-треку.

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 16 Jan, 2018
Де: MonteRay Live Stage (вул. Прорізна, 8);
Коли: 22 квітня, початок о 19:00
Квитки:  https://kiev.karabas.com/krichuss  (99-149 грн)

Молодий та амбіційний український гурт KRICHUSS існує усього три роки. Проте за цей час хлопці вже випустили 7 синглів, 2 ЕР-альбоми і 2 відеокліпа, давали спільні концерти із гуртами EPOLETS та DETACH, стали гостями багатьох українських фестивалів, протягом багатьох тижнів поспіль займали лідируючі сходинки чарту НеПопса, стали лідерами місяця і мають всі шанси стати лідерами року у чарті Дари Року від української радіохвилі Джем ФМ.

На черзі третій ЕР гурту із інтригуючою назвою "Без розмов", презентація якого відбудеться 22 квітня у столичному клубі MONTERAY.

— Слова можуть змінювати наш настрій, мотивувати і надихати або навпаки. Проте в сучасному світі ми все частіше стикаємося із фальшем та словами, що позбавлені душі, — розмірковують музиканти. — Ми хочемо, щоб цей ЕР без зайвих розмов, однією музикою, подарував емоції, що зможуть штовхати нас на подвиги і звершення. Кожен його трек — це ціла історія, кожній пісні є що сказати, кожна пісня хотіла б знайти свого слухача і створити настрій, у якому розмови є зайвими.

Драйв, рок, зламані палички, порвані струни, зірвані голоси, але водночас із цим інтелігента та чуттєва лірика, не тільки треки з нового ЕР, котрі досі не чув ніхто, а й добре відомі хіти "Наздоганяй", "Максимально низько", "Знаю", "Анатомічний унісон" — це все чекає 22 вас квітня у столичному клубі MONTERAY.

— Ми трішки відійшли від нашого звучання, що було до цього — все набуло більш мелодичного характеру, в деяких треках стало більше танцювальності і наповненості по аранжуванню. Але, як кажуть декотрі експерти – «стиль витримали!», і це головне! — кажуть KRICHUSS про свій новий ЕР.

Музика традиційно була написана учасниками гурту коллективно. Всі вони являються абсолютно різними людьми в плані музичного смаку. І, мабуть, саме через таку суміш поглядів в результаті і з’являється відбійна альтернативно-романтична музика KRICHUSS.
By UA ROCK: Музика доступна 15 Jan, 2018
Чернігівські грандж-рокери з гурту «Женя Скрудж» не забарились потішити своїх шанувальників музичними новинками у новому році. Як читачі могли уже зрозуміти, мова піде про подальші релізи в рамках майбутньої платівки гурту, що отримає назву «Маніфестор». Так, сьогодні музиканти на своїх офіційних сторінках сповістили фанів про випуск уже другого синглу з вищезгаданого альбому – «Цілуй або кусайся». Нагадаємо, що першою ластівкою «Маніфестора» став трек «Треба спати» , що побачив світ наприкінці листопада минулого року.

Слова для новопредставленої композиції написала Марія Устименко, яка за зізнанням лідера команди Жені Бондаренка, відчула все, що він хотів сказати.

«Дякую за таке авторське та в той же час стовітсоткове влучання в ціль…», - говорить Женя.
Прикметно, що вже другий сингл з платівки україномовний. Отож, є підстави вважати, що врешті шанувальники зможуть насолодитьсь цілком україномовним альбомом.

«Цей трек я присвячую космосу і боротьбі. Космос я уособлюю з моментами, коли відчуваєш, що у тебе виходить щось важливе. Саме це почуття сприймаю, як вихід в космос, дотик до Всесвіту, бажання зробити щось важливе, змінити глобальне в сторону добра. Перша частина пісні - вона саме про цю боротьбу. Про ці перемоги, коли виходиш у відкритий космос переможцем. Ти сьогодні запрошений... у відкритий космос…

А друга частина пісні присвячена підготовці підґрунтя для боротьби. Коли навколо багато перешкод і ти відчуваєш стіни. Коли навколо сильніше й сильніше все стискається, щоб зжерти тебе. Бийся!... Кричи сильніше!!! Качай сильніше!!! Сильніше!!! Розгойдуй!!! Грай сильніше!!!», - написав Женя на офіційній сторінці на Фейсбуці.

«Цілуй або кусайся», очевидно, не останній реліз з майбутньої платівки команди і ми ще почуємо найближчим часом кілька новинок від гурту «Женя Скрудж».
More Posts
Share by: