«Китайський» максі-сингл від дніпровських поп-панків «Dефект Rечи»

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 25 Apr, 2017

Музиканти зізнались, що весь процес запису та кінцеве звучання треків було саме таким, яким вони хотіли та чули

Хто тут сказав, що поп-панк is dead? Дніпровські поп-панки з гурту Dефект Rечи, які нещодавно поповнили свій репертуар максі-синглом під промовистою назвою «Пока Ты Был В Китае…», безумовно, переконають вас в протилежному. Двотрековий реліз, який побачив світ восьмого березня, за словами музикантів, став для них багато в чому експериментальним. І хай вас не вводить в оману «китайська» вивіска під якою побачила світ чергова новинка дніпровської банди: над новим синглом працювали не китайські діти, які десь в підвалі складали ваш Айфон.

До слова, робота над новинкою відбувалась власними силами. «Власне з того, що весь процес запису ( реалізувався . – Прим. ред.) самостійно ми побачили лише плюси (це не означає, що непотрібно користуватися послугами студій звукозапису): весь процес запису і кінцеве звучання треків було саме таким, як хотіли та чули ми. Тому ми задоволені», - розповів для читачів нашого ресурсу вокаліст гурту Валеріан Громов.

Запис в домашніх умовах справді дозволив розкрити весь потенціал класичного поп-панку в треках представленого максі-синглу, позаяк субкультура панку завжди нерозривно була пов’язана з DIY-культурою. Колектив несвідомо хочеться порівняти з каліфорнійсьми поп-панками кінця 90-х – початку 2000-х, проте не виходить, оскільки незважаючи на простоту та невичурність, яка поєднує творчий доробок гурту з визнними світовими поп-панк формаціями, колектив не злизує все під копірку в них, а намагається поєднати прості нехитрі тексти та музику з глибокою семантикою, коли кожен після прослуховування може зробити власні висновки, які не конче відповідатимуть початковому задуму музикантів

«Наша творчість базується на тому, що за допомогою сатири ми виявляємо та "тицяємо" пальцем на різні вади соціуму. Сміємося над людськими пороками. Можливо говоримо про якісь банальні людські недоліки (фізичні у тому числі), на які людина вплинути не може, а саме тому не треба через то засмучуватись. Треба бути більш позитивним.

До прикладу пісня "Кризис", у ній розглядається варіант на що може піти людина, якщо в неї немає грошей. У складній безвихідній ситуації ми не закликаємо продавати дітей. Це гумор. На жаль, такі речі доводиться пояснювати. Більшість людей що почули цю пісню та наші прихильники усе зрозуміли вірно та посміялися разом з нами. Що стосується пісні «Татьяна» - мої хлопці вважають, що я писав про свій перший сексуальний досвід. Я не кваплюся їх розчаровувати у цьому. Це, можливо, ода закоханого хлопця, який не бачить у Ній жодних, навіть явних фізичних недоліків, як у приказці "любов зла". Хоча, можливо, це й натяк на те, що треба за собою стежити. Кожен має право побачити/почути у цьому, що йому буде зручно...», - прокоментував фронтмен формації.

Наразі максі сингл доступний для прослуховування на офіційному саундклауді гурту. Окрім того, нагадаємо, що всі охочі можуть підтримати колектив матеріально, придбавши їх новинку на Google Play .

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 11 Dec, 2017
Музикати емоційно-ліричного тріо «vetka» з міста Дніпро, що активно несуть свою творчість не лише для української, а й для європейської аудиторії, нарешті зважились презентувати слухацькій аудиторії свої творчі напрацювання у вигляді дебютної платівки, що отримала назву «the very beginning».

Нагадаємо, що у січні цього року гурт «vetka» випустив перший студійний трек – «З тобою». Уже у квітні музиканти відправились зі своєю програмою в тур #ZorepadomTour містами України, а у травні він отримав продовження у Берліні, Відні та Празі.

Як зізнались музиканти, чималий вплив на їхній перший міні-альбом справив саме європейський тур: саме під час нього вони почали підготовку свого релізу, остаточно зрозумівши яким вигляд він має отримати. Обкладинка CD «the very beginning» вміщує у собі фото з цієї поїздки, а дорога, яка була перед очима музикантів під час туру, тепер є фоновим відеорядом на концертах.

До міні-альбому увійшли 7 треків, записаних протягом останнього року. Різні за настроєм, вони мають наскрізну ідею любові у будь-якому її прояві. Музиканти вклали у пісні пошук самого початку, відчуття рівноваги та радості. «the very beginning» – компіляція подорожей, почуттів, музики та поезії.

Презентація «the very beginning» відбулася у двох містах – full sound у Дніпрі та acoustics у Києві, де гурт влаштував справжні перформанси та грав від серця до серця.

Наразі ж музиканти планують презентувати відеороботу на композицію «I will love», що була відзнята у рамках європейського туру #StarfallTour та почати роботу над своїм першим повноформатним релізом.
By UA ROCK: Музика доступна 10 Dec, 2017
Монстри української рок-сцени - «Тартак» цьогоріч святкують свою 21 річницю творчості. І як ви могли здогадатись, дана подія просто не могла обійтись без музичних сюрпризів. Цим сюрпризом, про наближення якого, втім, знав кожен відданий фан «Тартака» стала друга частина анонсованої колективом платівки - «АнТАРТАКтида». Назва альбому доповнена уточненням «Частина Друга», оскільки наразі триває робота над альбомом дуетів, який буде виданий з назвою «АнТАРТАКтида. Частина Перша».

«Чому два альбоми з однією назвою? Це заплутана історія. Ці дві платівки народжувалися, творилися, записувалися і зводилися в паралельних процесах одночасно. Я як автор пісень (не всіх 100%-во, але в кожній пісні є хоча б частина мого авторства) жив і продовжую жити ними двома одночасно. Хоча при тому, що вони дуже різні й стилістично, і змістовно – все одно вони, на мою думку, відображають той невеличкий творчий всесвіт, який називається групою «Тартак». Власне, звідси і частково назва», - розповідає Сашко Положинський.

Саунд-продюсуванняс платівки займались одразу троє учасників гурту: Антон Єгоров, Ярослав Вільчик та Дмитро Чуєв.

Запис альбому проходив на двох студіях: «Play FoRest» та «ФДР», а зведення та мастеринг зробив знаний луцький саундпродюсер Роман Сорока.

Додамо, що дві пісні з представленого лонгплею («Стара Школа» та «Людинаміт») отримали своє візуальне втілення ще влітку цього року.

А ми традиційно нагадуємо, що всі охочі можуть придбати платівку на GooglePlay  та iTunes . Окрім того, можна отримати альбом, як то кажуть, в "тілі". Для цього треба знайти офіційну сторінку та написати відповідне повідомлення.
More Posts
Share by: