Хмельничани Under the Tank відновили свою діяльність та представили новий сингл

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 04 Apr, 2017

Музиканти хмельницького альтернативного колективу презентували першу композицію після творчої перерви

Альтернативний гурт Under the Tank з міста Хмельницького вирішив нагадати про себе шанувальникам і представив новий сингл під назвою «Сам», що став першим релізом музикантів за останні шість місяців. До слова, після майже піврічної творчої перерви колектив вирішив відновити активну діяльність з новим басистом, новими ідеями та новим музичним матеріалом. Автором слів виступив фронтмен формації Максим Лисий, а музику для представленої композиції створили інші учасники гурту.

Як зізнаються музиканти, новий сингл, який побачив нині світ у вигляді демо-запису, оскільки записувався власними зусиллями, символічно розпочинає нову сторінку в творчості колективу. Як пояснила добра подруга колективу Ірина Кучерява , наразі колектив не має змоги записувати треки студійно, однак в подальшому композиція, неодмінно, отримає повноцінне студійне звучання.

«Це новий рівень для нас, новий рівень нашої музики. Наше музичне «розлучення» подіяло як стимулятор творчості», - розповів лідер гурту для читачів нашого ресурсу.

Композиція «Сам» носить неабиякий соціальний підтекст, зачіпаючи проблему фобій та їх причини в сучасному світі. Такі соціопатичні, мізантропічні переживання властиві кожному, зауважують музиканти, підкреслюючи цю ідею напруженим мінорним діалогом головного героя пісні з власним «Я».

«Особисто я пишу вірші про свої внутрішні переживання, але вони залишаються поза музикою. Через цю пісню я відкрив свої внутрішні фобії для слухача. Вона показує усе моє ставлення до публічного, зовнішнього, доступного.

Я помічаю дуже багато людей з схожими «повадками», які між собою взагалі не знайомі, але які несвідомо копіюють уже існуючий оригінал. Мене затягує цей дисонанс. Схожість та інакшість, копії та оригінали – усі ці взаємозв’язки у соціуми стали першопочатковою основою, яка надихала і засмучувала одночасно. Мені б хотілось докричатись до людей, до їхньої свідомості та перевернути їх відношення до реального», - прокоментував новинку Максим Лисий.

Музиканти щиро сподівають, що поціновувачі їх творчості через представлену композицію зможуть усвідомити свої душевні проблеми. Позаяк, як то кажуть, визнання проблеми – це перший крок до її вирішення.

Наразі ж хлопці планують випустити студійну версію композиції та представити дебютний альбом, над яким вони наполегливо працюють.

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 16 Jan, 2018
Де: MonteRay Live Stage (вул. Прорізна, 8);
Коли: 22 квітня, початок о 19:00
Квитки:  https://kiev.karabas.com/krichuss  (99-149 грн)

Молодий та амбіційний український гурт KRICHUSS існує усього три роки. Проте за цей час хлопці вже випустили 7 синглів, 2 ЕР-альбоми і 2 відеокліпа, давали спільні концерти із гуртами EPOLETS та DETACH, стали гостями багатьох українських фестивалів, протягом багатьох тижнів поспіль займали лідируючі сходинки чарту НеПопса, стали лідерами місяця і мають всі шанси стати лідерами року у чарті Дари Року від української радіохвилі Джем ФМ.

На черзі третій ЕР гурту із інтригуючою назвою "Без розмов", презентація якого відбудеться 22 квітня у столичному клубі MONTERAY.

— Слова можуть змінювати наш настрій, мотивувати і надихати або навпаки. Проте в сучасному світі ми все частіше стикаємося із фальшем та словами, що позбавлені душі, — розмірковують музиканти. — Ми хочемо, щоб цей ЕР без зайвих розмов, однією музикою, подарував емоції, що зможуть штовхати нас на подвиги і звершення. Кожен його трек — це ціла історія, кожній пісні є що сказати, кожна пісня хотіла б знайти свого слухача і створити настрій, у якому розмови є зайвими.

Драйв, рок, зламані палички, порвані струни, зірвані голоси, але водночас із цим інтелігента та чуттєва лірика, не тільки треки з нового ЕР, котрі досі не чув ніхто, а й добре відомі хіти "Наздоганяй", "Максимально низько", "Знаю", "Анатомічний унісон" — це все чекає 22 вас квітня у столичному клубі MONTERAY.

— Ми трішки відійшли від нашого звучання, що було до цього — все набуло більш мелодичного характеру, в деяких треках стало більше танцювальності і наповненості по аранжуванню. Але, як кажуть декотрі експерти – «стиль витримали!», і це головне! — кажуть KRICHUSS про свій новий ЕР.

Музика традиційно була написана учасниками гурту коллективно. Всі вони являються абсолютно різними людьми в плані музичного смаку. І, мабуть, саме через таку суміш поглядів в результаті і з’являється відбійна альтернативно-романтична музика KRICHUSS.
By UA ROCK: Музика доступна 15 Jan, 2018
Чернігівські грандж-рокери з гурту «Женя Скрудж» не забарились потішити своїх шанувальників музичними новинками у новому році. Як читачі могли уже зрозуміти, мова піде про подальші релізи в рамках майбутньої платівки гурту, що отримає назву «Маніфестор». Так, сьогодні музиканти на своїх офіційних сторінках сповістили фанів про випуск уже другого синглу з вищезгаданого альбому – «Цілуй або кусайся». Нагадаємо, що першою ластівкою «Маніфестора» став трек «Треба спати» , що побачив світ наприкінці листопада минулого року.

Слова для новопредставленої композиції написала Марія Устименко, яка за зізнанням лідера команди Жені Бондаренка, відчула все, що він хотів сказати.

«Дякую за таке авторське та в той же час стовітсоткове влучання в ціль…», - говорить Женя.
Прикметно, що вже другий сингл з платівки україномовний. Отож, є підстави вважати, що врешті шанувальники зможуть насолодитьсь цілком україномовним альбомом.

«Цей трек я присвячую космосу і боротьбі. Космос я уособлюю з моментами, коли відчуваєш, що у тебе виходить щось важливе. Саме це почуття сприймаю, як вихід в космос, дотик до Всесвіту, бажання зробити щось важливе, змінити глобальне в сторону добра. Перша частина пісні - вона саме про цю боротьбу. Про ці перемоги, коли виходиш у відкритий космос переможцем. Ти сьогодні запрошений... у відкритий космос…

А друга частина пісні присвячена підготовці підґрунтя для боротьби. Коли навколо багато перешкод і ти відчуваєш стіни. Коли навколо сильніше й сильніше все стискається, щоб зжерти тебе. Бийся!... Кричи сильніше!!! Качай сильніше!!! Сильніше!!! Розгойдуй!!! Грай сильніше!!!», - написав Женя на офіційній сторінці на Фейсбуці.

«Цілуй або кусайся», очевидно, не останній реліз з майбутньої платівки команди і ми ще почуємо найближчим часом кілька новинок від гурту «Женя Скрудж».
More Posts
Share by: