Столичні рокери з гурту «Біла Вежа» представили перший в цьому році сингл

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 01 Apr, 2017

Хлопці-романтики із столичного рок-гурту «Біла Вежа», які надзвичайно полюбились вітчизняній слухацькій аудиторії своїми романтичними композиціями, що описують романтичні стосунки в найрізноманітніших їх проявах, представили новий сингл «На Межі», який до слова є першим релізом музикантів за цей рік. Нова композиція стала результатом співпраці колективу з відомим саунд-продюсером Сергієм Любинським (аka Knob), що до цього працював з такими іменитими гуртами, як The HARDKISS, Stoned Jesus, Vivienne Mort та ін.

Записали свіжопредставлену пісню на столичній студії Revet Sound. Слова для новинки написав бас-гітарист формації Євген Скоценко, який, до того ж, разом з парою гітаристів банди: Ярославом Гравицьким та Андрієм Томашенком попрацював над створенням музики для представленого треку.  

«"На межі" - це пісня, яку слухачі вже встигли почути і полюбити на наших живих виступах», - зауважують музиканти.

В своїй новій композиції музиканти звернулись до теми непростих відносин між закоханими, які часто густо можуть передчасно закінчитись через різноманітні незгоди, коли пара людей знаходиться на межі, серце переповнює гнів та біль, а в популярній соціальній мережі з’являється прикметний статус - «Все складно».

Варто зауважити, що співпраця музикантів з саунд-продюсером Сергієм “Knob’ом на цьому не закінчується і незабаром музиканти обіцяють порадувати шанувальників черговою дозою якісної музики.

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 11 Dec, 2017
Музикати емоційно-ліричного тріо «vetka» з міста Дніпро, що активно несуть свою творчість не лише для української, а й для європейської аудиторії, нарешті зважились презентувати слухацькій аудиторії свої творчі напрацювання у вигляді дебютної платівки, що отримала назву «the very beginning».

Нагадаємо, що у січні цього року гурт «vetka» випустив перший студійний трек – «З тобою». Уже у квітні музиканти відправились зі своєю програмою в тур #ZorepadomTour містами України, а у травні він отримав продовження у Берліні, Відні та Празі.

Як зізнались музиканти, чималий вплив на їхній перший міні-альбом справив саме європейський тур: саме під час нього вони почали підготовку свого релізу, остаточно зрозумівши яким вигляд він має отримати. Обкладинка CD «the very beginning» вміщує у собі фото з цієї поїздки, а дорога, яка була перед очима музикантів під час туру, тепер є фоновим відеорядом на концертах.

До міні-альбому увійшли 7 треків, записаних протягом останнього року. Різні за настроєм, вони мають наскрізну ідею любові у будь-якому її прояві. Музиканти вклали у пісні пошук самого початку, відчуття рівноваги та радості. «the very beginning» – компіляція подорожей, почуттів, музики та поезії.

Презентація «the very beginning» відбулася у двох містах – full sound у Дніпрі та acoustics у Києві, де гурт влаштував справжні перформанси та грав від серця до серця.

Наразі ж музиканти планують презентувати відеороботу на композицію «I will love», що була відзнята у рамках європейського туру #StarfallTour та почати роботу над своїм першим повноформатним релізом.
By UA ROCK: Музика доступна 10 Dec, 2017
Монстри української рок-сцени - «Тартак» цьогоріч святкують свою 21 річницю творчості. І як ви могли здогадатись, дана подія просто не могла обійтись без музичних сюрпризів. Цим сюрпризом, про наближення якого, втім, знав кожен відданий фан «Тартака» стала друга частина анонсованої колективом платівки - «АнТАРТАКтида». Назва альбому доповнена уточненням «Частина Друга», оскільки наразі триває робота над альбомом дуетів, який буде виданий з назвою «АнТАРТАКтида. Частина Перша».

«Чому два альбоми з однією назвою? Це заплутана історія. Ці дві платівки народжувалися, творилися, записувалися і зводилися в паралельних процесах одночасно. Я як автор пісень (не всіх 100%-во, але в кожній пісні є хоча б частина мого авторства) жив і продовжую жити ними двома одночасно. Хоча при тому, що вони дуже різні й стилістично, і змістовно – все одно вони, на мою думку, відображають той невеличкий творчий всесвіт, який називається групою «Тартак». Власне, звідси і частково назва», - розповідає Сашко Положинський.

Саунд-продюсуванняс платівки займались одразу троє учасників гурту: Антон Єгоров, Ярослав Вільчик та Дмитро Чуєв.

Запис альбому проходив на двох студіях: «Play FoRest» та «ФДР», а зведення та мастеринг зробив знаний луцький саундпродюсер Роман Сорока.

Додамо, що дві пісні з представленого лонгплею («Стара Школа» та «Людинаміт») отримали своє візуальне втілення ще влітку цього року.

А ми традиційно нагадуємо, що всі охочі можуть придбати платівку на GooglePlay  та iTunes . Окрім того, можна отримати альбом, як то кажуть, в "тілі". Для цього треба знайти офіційну сторінку та написати відповідне повідомлення.
More Posts
Share by: