«Холодне Сонце» «розкоркували» своє «Чорне Вино»

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 05 Dec, 2017
Нарешті довгоочікувана прем'єра від тернопільського гурту «Холодне Сонце»! Музиканти команди після майже десятирічної перерви представили свій третій лонгплей «Чорне Вино». Погодьтесь, досить суттєвий термін для вина, аби воно отримало справді витриманий смак, а знайомі нотки змушували знову і знову поринати в приємні спогади. Саме такі емоці викликає нещодавно представлена платівка тернополян «Холодне Сонце».

До повноформатого релізу увійшло одинадцять композицій, не включаючи інструметальних інтро- та аутро-треків). Серед них, як чимало новинок, так і добре знайомі хіти в новому прочитанні. Так, шанувальники змогли почути оновлену версію пісні Не буде мрій", композиція "Плач твій", пройшовши бойове хрещення на живих виступах, нарешті отримала студійне втілення, а сингл "І Архімед, і Галілей", який вийшов влітку минулого року під час лікування хвороби серця у фронтмена гурту Василя Гоцка, просто не міг опинитись поза межами альбому, в якому поєднались не лише творчі напрацювання, а й переживання та емоції більш ніж десятирічного періоду.

Навіть після майже десятирічної перерви, «Холодне Сонце» продовжують тішити поціновувачів своєї творчорчості фірмовим олдскульним саундом, що так полюбився з їх перших релізів. Як зізнався Василь на своїй офіційній сторінці, робота над платівкою інколи була навіть дуже виснажливою.

"Це сталось. Через довгі роки перепон і випробувань. Дякую всім, хто допоміг дійти цей шлях до своєї кульмінації. Денис Коваленко, твої соляки, хоча ми записували й довго, але тепер вони навічно закарбовані в історії «Холодого Сонця». "Чорне Вино" - найсоляковіший альбом завдяки тобі!", - написав Василь в дописі з нагоди релізу лонгплею.

Басові партії колектив почав записувати з басистом команди Артемом Яковлєвим, одначе у "Видінні" та "05:57" слухачі можуть почути бас у виконанні Андрія Василенка.

Цікаво, що початково планувалось видати платівку набагато раніше і титульним треком мала стати згадана композиція "05:57". Згадайте лише публікації на сторінці гурту з таємничими цифрами - "05:57"... Одначе через різні обставини робота над лонгплеєм затягнулася і концепцію було переглянуто.

Нагадаємо, що "Чорне Вино" доступне для прослуховування та покупки на всіх крупних музичних цифрових платормах. Окрім того, за сприяння лейблу Comp Music, Холодне Сонце планують видати лонгплей на матеріальних носіях, про що ми втім уже писали на сторінка нашого порталу.
Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 11 Dec, 2017
Музикати емоційно-ліричного тріо «vetka» з міста Дніпро, що активно несуть свою творчість не лише для української, а й для європейської аудиторії, нарешті зважились презентувати слухацькій аудиторії свої творчі напрацювання у вигляді дебютної платівки, що отримала назву «the very beginning».

Нагадаємо, що у січні цього року гурт «vetka» випустив перший студійний трек – «З тобою». Уже у квітні музиканти відправились зі своєю програмою в тур #ZorepadomTour містами України, а у травні він отримав продовження у Берліні, Відні та Празі.

Як зізнались музиканти, чималий вплив на їхній перший міні-альбом справив саме європейський тур: саме під час нього вони почали підготовку свого релізу, остаточно зрозумівши яким вигляд він має отримати. Обкладинка CD «the very beginning» вміщує у собі фото з цієї поїздки, а дорога, яка була перед очима музикантів під час туру, тепер є фоновим відеорядом на концертах.

До міні-альбому увійшли 7 треків, записаних протягом останнього року. Різні за настроєм, вони мають наскрізну ідею любові у будь-якому її прояві. Музиканти вклали у пісні пошук самого початку, відчуття рівноваги та радості. «the very beginning» – компіляція подорожей, почуттів, музики та поезії.

Презентація «the very beginning» відбулася у двох містах – full sound у Дніпрі та acoustics у Києві, де гурт влаштував справжні перформанси та грав від серця до серця.

Наразі ж музиканти планують презентувати відеороботу на композицію «I will love», що була відзнята у рамках європейського туру #StarfallTour та почати роботу над своїм першим повноформатним релізом.
By UA ROCK: Музика доступна 10 Dec, 2017
Монстри української рок-сцени - «Тартак» цьогоріч святкують свою 21 річницю творчості. І як ви могли здогадатись, дана подія просто не могла обійтись без музичних сюрпризів. Цим сюрпризом, про наближення якого, втім, знав кожен відданий фан «Тартака» стала друга частина анонсованої колективом платівки - «АнТАРТАКтида». Назва альбому доповнена уточненням «Частина Друга», оскільки наразі триває робота над альбомом дуетів, який буде виданий з назвою «АнТАРТАКтида. Частина Перша».

«Чому два альбоми з однією назвою? Це заплутана історія. Ці дві платівки народжувалися, творилися, записувалися і зводилися в паралельних процесах одночасно. Я як автор пісень (не всіх 100%-во, але в кожній пісні є хоча б частина мого авторства) жив і продовжую жити ними двома одночасно. Хоча при тому, що вони дуже різні й стилістично, і змістовно – все одно вони, на мою думку, відображають той невеличкий творчий всесвіт, який називається групою «Тартак». Власне, звідси і частково назва», - розповідає Сашко Положинський.

Саунд-продюсуванняс платівки займались одразу троє учасників гурту: Антон Єгоров, Ярослав Вільчик та Дмитро Чуєв.

Запис альбому проходив на двох студіях: «Play FoRest» та «ФДР», а зведення та мастеринг зробив знаний луцький саундпродюсер Роман Сорока.

Додамо, що дві пісні з представленого лонгплею («Стара Школа» та «Людинаміт») отримали своє візуальне втілення ще влітку цього року.

А ми традиційно нагадуємо, що всі охочі можуть придбати платівку на GooglePlay  та iTunes . Окрім того, можна отримати альбом, як то кажуть, в "тілі". Для цього треба знайти офіційну сторінку та написати відповідне повідомлення.
More Posts
Share by: