Новий альбом гурту Холодне Сонце вийде на матеріальних носіях

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 26 Nov, 2017
Уже в четвер наступного тижня музиканти тернопільського гурту Холодне Сонце презентують свій третій за ліком лонгплей – «Чорне Вино». Як повідомили музиканти, одразу після офіційного релізу платівки, вона стане доступною на всіх популярних музичних сервісах.

«Попри те, що більшість людей зараз слухає музику через інтернет та МР3-плеєри, для мене було приємним здивуванням почути те, що люди очікують наш альбом на компакт-дисках, на фізичних носіях…» - зауважив у своєму відеозверненні фронтмен команди Василь Гоцко.

Як стало відомо, «Чорне Вино» вийде «в тілі» за підтримки української рекордингової компанії «COMP MUSIC». Одначе це потребує чималих матеріальних витрат. Отож, колектив розпочав краудфандингову акцію, аби зібрати кошти на запис лонгплею на матереальні носії.

Ви можете суттєво допомогти гурту, зробивши інвестицію у друк дисків! За ваші внески ви зможете отримати наступні бонуси:

- Будь-яка сума - згадка з подякою у загальному повідомленні в нашому публічному профілі та групі у Facebook;
- від 50 до 150 грн. - плакат гурту "Театр Темних Пелюсток" з побажаннями та автографом вокаліста.
- 150 грн. - Ви одним (однією) із перших отримаєте CD нового альбому "Чорне Вино" з автографом та побажаннями вокаліста;
- 250 грн. - CD "Чорне Вино", а також мультимедійний CD "Театр Темних Пелюсток" (альбом 2008 року).
- 300 грн. - CD "Чорне Вино", "Театр Темних Пелюсток" та "Промені Сліз" (альбоми 2004 та 2008 року) (повна колекція!); АБО
- 300 грн - CD "Чорне Вино" + футболка гурту "Холодне Сонце";
- 350 грн всі три альбоми + плакат гурту "Театр Темних Пелюсток";
- 450 грн - всі три альбоми + плакат гурту + мультимедійний сингл "В Чужому Теплі" (2008); АБО
- 450 грн - всі три альбоми + футболка гурту "Холодне Сонце";
- 470 грн - всі три альбоми + плакат гурту + сингл "В Чужому Теплі" (2008) + наклейка;
- 520 грн - всі три альбоми + плакат гурту + наклейка + сингли "В Чужому Теплі" та "Я кохаю Тебе" (2007);
- 600 грн - всі три альбоми + плакат гурту + наклейка + сингли "В Чужому Теплі", "Я кохаю Тебе" та "Де росли ці квіти" (2006);
- 700 грн - - всі три альбоми + плакат гурту + наклейка + сингли "В Чужому Теплі", "Я кохаю Тебе", "Де росли ці квіти" + футболка гурту "Холодне Сонце".
- 1000 грн - всі три альбоми + плакат гурту + наклейка + три сингли "В Чужому Теплі", "Я кохаю Тебе", "Де росли ці квіти" + пляшка "Чорного Вина";
- від 2000 грн - музичне привітання по телефону для ваших друзів чи близьких;
- від 25 тис. грн - індивідуальний акустичний виступ.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ: картка Приватбанку 4149 6293 9416 7068 на ім'я ГОЦКО ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ.
Після того, як ви здійсните оплату, сфотографуйте ваш чек або зробіть скріншот оплати, після чого надішліть їх на пошту solarice.ua@gmail.com та повідомте гурту, куди і яким способом вам можна відправити ваші диски.
Краудфандингова кампанія буде тривати до 30 грудня.
Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 11 Dec, 2017
Музикати емоційно-ліричного тріо «vetka» з міста Дніпро, що активно несуть свою творчість не лише для української, а й для європейської аудиторії, нарешті зважились презентувати слухацькій аудиторії свої творчі напрацювання у вигляді дебютної платівки, що отримала назву «the very beginning».

Нагадаємо, що у січні цього року гурт «vetka» випустив перший студійний трек – «З тобою». Уже у квітні музиканти відправились зі своєю програмою в тур #ZorepadomTour містами України, а у травні він отримав продовження у Берліні, Відні та Празі.

Як зізнались музиканти, чималий вплив на їхній перший міні-альбом справив саме європейський тур: саме під час нього вони почали підготовку свого релізу, остаточно зрозумівши яким вигляд він має отримати. Обкладинка CD «the very beginning» вміщує у собі фото з цієї поїздки, а дорога, яка була перед очима музикантів під час туру, тепер є фоновим відеорядом на концертах.

До міні-альбому увійшли 7 треків, записаних протягом останнього року. Різні за настроєм, вони мають наскрізну ідею любові у будь-якому її прояві. Музиканти вклали у пісні пошук самого початку, відчуття рівноваги та радості. «the very beginning» – компіляція подорожей, почуттів, музики та поезії.

Презентація «the very beginning» відбулася у двох містах – full sound у Дніпрі та acoustics у Києві, де гурт влаштував справжні перформанси та грав від серця до серця.

Наразі ж музиканти планують презентувати відеороботу на композицію «I will love», що була відзнята у рамках європейського туру #StarfallTour та почати роботу над своїм першим повноформатним релізом.
By UA ROCK: Музика доступна 10 Dec, 2017
Монстри української рок-сцени - «Тартак» цьогоріч святкують свою 21 річницю творчості. І як ви могли здогадатись, дана подія просто не могла обійтись без музичних сюрпризів. Цим сюрпризом, про наближення якого, втім, знав кожен відданий фан «Тартака» стала друга частина анонсованої колективом платівки - «АнТАРТАКтида». Назва альбому доповнена уточненням «Частина Друга», оскільки наразі триває робота над альбомом дуетів, який буде виданий з назвою «АнТАРТАКтида. Частина Перша».

«Чому два альбоми з однією назвою? Це заплутана історія. Ці дві платівки народжувалися, творилися, записувалися і зводилися в паралельних процесах одночасно. Я як автор пісень (не всіх 100%-во, але в кожній пісні є хоча б частина мого авторства) жив і продовжую жити ними двома одночасно. Хоча при тому, що вони дуже різні й стилістично, і змістовно – все одно вони, на мою думку, відображають той невеличкий творчий всесвіт, який називається групою «Тартак». Власне, звідси і частково назва», - розповідає Сашко Положинський.

Саунд-продюсуванняс платівки займались одразу троє учасників гурту: Антон Єгоров, Ярослав Вільчик та Дмитро Чуєв.

Запис альбому проходив на двох студіях: «Play FoRest» та «ФДР», а зведення та мастеринг зробив знаний луцький саундпродюсер Роман Сорока.

Додамо, що дві пісні з представленого лонгплею («Стара Школа» та «Людинаміт») отримали своє візуальне втілення ще влітку цього року.

А ми традиційно нагадуємо, що всі охочі можуть придбати платівку на GooglePlay  та iTunes . Окрім того, можна отримати альбом, як то кажуть, в "тілі". Для цього треба знайти офіційну сторінку та написати відповідне повідомлення.
More Posts
Share by: