Музиканти гурту «ШАNА» запропонували всім «Кохатися»

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 12 Apr, 2017

Харків’яни поділились з шанувальниками першим весняним синглом, що увійде до майбутнього міні-альбому формації

Весна уже встигла надихнути багатьох музикантів на створення ліричних музичних композицій. Черговою весняною новинкою відзначився харківський колективу «ШАNА», що представив романтичний сингл під промовистою назвою «Кохатися».

Шанувальники творчості колективу уже мали можливість попередньо прослухати новинку під час виступу колективу в столичному клубі «Atlas», де колектив виступав в розширеному складі із саксофоном та віолончеллю. Саме в такому вигляді музиканти вирішили запити композицію студійно за участі саксофоніста Сергія Савенка та віолончеліста Віктора Рекала. Робота над треком тривала на столичній студії «ЗвукоЦех» під керівництвом саунд-продюсера Микити Шкуропата. Мастерингом синглу займався Steve Corrao з мастеринг-студії «Sage Audio» у Нашвіллі.

Оновлення духових та струнних додало нових музичних фарб до звучання та, як зізнаються музиканти, відкрило можливості для подальших творчих експериментів. До слова, композиція «Кохатись» увійде до майбутнього міні-альбому гурту, де поціновувачі зможуть цілком насолодитись результатами творчих пошуків формації.

Більше про саму композицію розповідає фронтвумен колективу Катаріна Леонова: «Кожна людина має своє особливе звучання, звучання Всесвіту, який ховається десь глибоко всередині. І коли ці Всесвіти стикаються один з одним стається справжнє диво, вибух, стається кохання. Кожен проявляє це у свій спосіб… Ми робимо це через музику. За рік концертної діяльності до нас приєдналися два неймовірних музиканти, і самобутнє звучання їхніх світів розширило кордони нашої творчості. «Кохатися» - це справді те, що пропонує душа. Це пісня народилася сама собою, нам її подарував простір, який ми наповнюємо кожен день справжньою любов’ю. І хай вона стане гімном Кохання, яке все покриває, завжди перемагає і надає життю фарб, змістів та ваги...».

Наживо новинку можна буде почути уже зовсім незабаром в Caribbean Club, де колектив презентую нову акустичну програму.
Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 16 Jan, 2018
Де: MonteRay Live Stage (вул. Прорізна, 8);
Коли: 22 квітня, початок о 19:00
Квитки:  https://kiev.karabas.com/krichuss  (99-149 грн)

Молодий та амбіційний український гурт KRICHUSS існує усього три роки. Проте за цей час хлопці вже випустили 7 синглів, 2 ЕР-альбоми і 2 відеокліпа, давали спільні концерти із гуртами EPOLETS та DETACH, стали гостями багатьох українських фестивалів, протягом багатьох тижнів поспіль займали лідируючі сходинки чарту НеПопса, стали лідерами місяця і мають всі шанси стати лідерами року у чарті Дари Року від української радіохвилі Джем ФМ.

На черзі третій ЕР гурту із інтригуючою назвою "Без розмов", презентація якого відбудеться 22 квітня у столичному клубі MONTERAY.

— Слова можуть змінювати наш настрій, мотивувати і надихати або навпаки. Проте в сучасному світі ми все частіше стикаємося із фальшем та словами, що позбавлені душі, — розмірковують музиканти. — Ми хочемо, щоб цей ЕР без зайвих розмов, однією музикою, подарував емоції, що зможуть штовхати нас на подвиги і звершення. Кожен його трек — це ціла історія, кожній пісні є що сказати, кожна пісня хотіла б знайти свого слухача і створити настрій, у якому розмови є зайвими.

Драйв, рок, зламані палички, порвані струни, зірвані голоси, але водночас із цим інтелігента та чуттєва лірика, не тільки треки з нового ЕР, котрі досі не чув ніхто, а й добре відомі хіти "Наздоганяй", "Максимально низько", "Знаю", "Анатомічний унісон" — це все чекає 22 вас квітня у столичному клубі MONTERAY.

— Ми трішки відійшли від нашого звучання, що було до цього — все набуло більш мелодичного характеру, в деяких треках стало більше танцювальності і наповненості по аранжуванню. Але, як кажуть декотрі експерти – «стиль витримали!», і це головне! — кажуть KRICHUSS про свій новий ЕР.

Музика традиційно була написана учасниками гурту коллективно. Всі вони являються абсолютно різними людьми в плані музичного смаку. І, мабуть, саме через таку суміш поглядів в результаті і з’являється відбійна альтернативно-романтична музика KRICHUSS.
By UA ROCK: Музика доступна 15 Jan, 2018
Чернігівські грандж-рокери з гурту «Женя Скрудж» не забарились потішити своїх шанувальників музичними новинками у новому році. Як читачі могли уже зрозуміти, мова піде про подальші релізи в рамках майбутньої платівки гурту, що отримає назву «Маніфестор». Так, сьогодні музиканти на своїх офіційних сторінках сповістили фанів про випуск уже другого синглу з вищезгаданого альбому – «Цілуй або кусайся». Нагадаємо, що першою ластівкою «Маніфестора» став трек «Треба спати» , що побачив світ наприкінці листопада минулого року.

Слова для новопредставленої композиції написала Марія Устименко, яка за зізнанням лідера команди Жені Бондаренка, відчула все, що він хотів сказати.

«Дякую за таке авторське та в той же час стовітсоткове влучання в ціль…», - говорить Женя.
Прикметно, що вже другий сингл з платівки україномовний. Отож, є підстави вважати, що врешті шанувальники зможуть насолодитьсь цілком україномовним альбомом.

«Цей трек я присвячую космосу і боротьбі. Космос я уособлюю з моментами, коли відчуваєш, що у тебе виходить щось важливе. Саме це почуття сприймаю, як вихід в космос, дотик до Всесвіту, бажання зробити щось важливе, змінити глобальне в сторону добра. Перша частина пісні - вона саме про цю боротьбу. Про ці перемоги, коли виходиш у відкритий космос переможцем. Ти сьогодні запрошений... у відкритий космос…

А друга частина пісні присвячена підготовці підґрунтя для боротьби. Коли навколо багато перешкод і ти відчуваєш стіни. Коли навколо сильніше й сильніше все стискається, щоб зжерти тебе. Бийся!... Кричи сильніше!!! Качай сильніше!!! Сильніше!!! Розгойдуй!!! Грай сильніше!!!», - написав Женя на офіційній сторінці на Фейсбуці.

«Цілуй або кусайся», очевидно, не останній реліз з майбутньої платівки команди і ми ще почуємо найближчим часом кілька новинок від гурту «Женя Скрудж».
More Posts
Share by: