Столичні поп-панки з гурту MY*17 презентували лонгплей «Те, Чим Я Живу»

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 13 Apr, 2017

Роботу над новою платівкою музиканти розпочали ще п'ять років тому

Київський поп-панк колектив MY*17, який багато з вас можуть пам’ятати завдяки його участі в шостому сезоні вітчизняного талант-шоу «Х-Фактор», записав і презентував на розсуд шанувальників новий студійний альбом під назвою «Те, Чим Я Живу». Фактично представлений лонгплей став першим повноформатним релізом в дискографії хлопців, зізнаються хлопці. До платівки потрапило десять авторських композицій, частину яких, як зізнаються музиканти було написано ще п'ять років тому, а також вступний інтро-трек. Отож, нині шанувальники творчості гурту та поціновувачі якісної української музики можуть ознайомитись з тим, чим музиканти столичної банди жили протягом останнім кількох років.

До слова, нового альбому від гурту слухачам довелось чекати довгі сім років, оскільки минулий альбом гурт «Погуляли» побачив світ ще в далекому 2010 році.

Окрім того, цікаво, що в процесі роботи над новинкою музиканти записали сімнадцять композицій, частина з яких не увійшла до остаточної версії лонгплею, оскільки концептуально вибивались з початкової задумки.

«Роботу над альбомом «Те, Чим Я Живу» ми розпочали ще у 2013 році і працювали над ним на декількох різних студіях звукозапису у Києві. У результаті чи не кожен слухач може віднайти у ньому свою особисту пісню, адже диск вийшов надзвичайно різноманітним і позбавленим прив’язки до якогось конкретного стилю», – розповідають учасники MY*17.

Композиції з нової платівки можна прослухати в мережі, а вже скоро музиканти обіцяють, що альбом з’явиться на сервісах iTunes та Google Play, де всі охочі зможуть його придбати, а відтак підтримати подальшу творчість колективу.

Наразі ж музиканти планують відзняти до кількох композицій представленого лонгплею супровідні live-відео, дати невелику кількість на підтримку платівки та приступити до створення нового матеріалу.

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 11 Dec, 2017
Музикати емоційно-ліричного тріо «vetka» з міста Дніпро, що активно несуть свою творчість не лише для української, а й для європейської аудиторії, нарешті зважились презентувати слухацькій аудиторії свої творчі напрацювання у вигляді дебютної платівки, що отримала назву «the very beginning».

Нагадаємо, що у січні цього року гурт «vetka» випустив перший студійний трек – «З тобою». Уже у квітні музиканти відправились зі своєю програмою в тур #ZorepadomTour містами України, а у травні він отримав продовження у Берліні, Відні та Празі.

Як зізнались музиканти, чималий вплив на їхній перший міні-альбом справив саме європейський тур: саме під час нього вони почали підготовку свого релізу, остаточно зрозумівши яким вигляд він має отримати. Обкладинка CD «the very beginning» вміщує у собі фото з цієї поїздки, а дорога, яка була перед очима музикантів під час туру, тепер є фоновим відеорядом на концертах.

До міні-альбому увійшли 7 треків, записаних протягом останнього року. Різні за настроєм, вони мають наскрізну ідею любові у будь-якому її прояві. Музиканти вклали у пісні пошук самого початку, відчуття рівноваги та радості. «the very beginning» – компіляція подорожей, почуттів, музики та поезії.

Презентація «the very beginning» відбулася у двох містах – full sound у Дніпрі та acoustics у Києві, де гурт влаштував справжні перформанси та грав від серця до серця.

Наразі ж музиканти планують презентувати відеороботу на композицію «I will love», що була відзнята у рамках європейського туру #StarfallTour та почати роботу над своїм першим повноформатним релізом.
By UA ROCK: Музика доступна 10 Dec, 2017
Монстри української рок-сцени - «Тартак» цьогоріч святкують свою 21 річницю творчості. І як ви могли здогадатись, дана подія просто не могла обійтись без музичних сюрпризів. Цим сюрпризом, про наближення якого, втім, знав кожен відданий фан «Тартака» стала друга частина анонсованої колективом платівки - «АнТАРТАКтида». Назва альбому доповнена уточненням «Частина Друга», оскільки наразі триває робота над альбомом дуетів, який буде виданий з назвою «АнТАРТАКтида. Частина Перша».

«Чому два альбоми з однією назвою? Це заплутана історія. Ці дві платівки народжувалися, творилися, записувалися і зводилися в паралельних процесах одночасно. Я як автор пісень (не всіх 100%-во, але в кожній пісні є хоча б частина мого авторства) жив і продовжую жити ними двома одночасно. Хоча при тому, що вони дуже різні й стилістично, і змістовно – все одно вони, на мою думку, відображають той невеличкий творчий всесвіт, який називається групою «Тартак». Власне, звідси і частково назва», - розповідає Сашко Положинський.

Саунд-продюсуванняс платівки займались одразу троє учасників гурту: Антон Єгоров, Ярослав Вільчик та Дмитро Чуєв.

Запис альбому проходив на двох студіях: «Play FoRest» та «ФДР», а зведення та мастеринг зробив знаний луцький саундпродюсер Роман Сорока.

Додамо, що дві пісні з представленого лонгплею («Стара Школа» та «Людинаміт») отримали своє візуальне втілення ще влітку цього року.

А ми традиційно нагадуємо, що всі охочі можуть придбати платівку на GooglePlay  та iTunes . Окрім того, можна отримати альбом, як то кажуть, в "тілі". Для цього треба знайти офіційну сторінку та написати відповідне повідомлення.
More Posts
Share by: