«Мрія Життя» везуть новий ЕР до Одеси

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 24 Mar, 2017

Ніжинський колектив «Мрія Життя» в рамках концертного туру на підтримку нового ЕР відвідає Одесу. Концерт відбудеться за підтримки одеської музичної формації «Public Drama»

Де: м. Одеса, More Music Club (вул. Буніна, 12)

Коли: 26 березня, початок о 19:00

Офіційна сторінка заходу: https://vk.com/event141860224

Квитки: вхід вільний

Музиканти знаного ніжинського колективу «Мрія Життя» презентують свій новий ЕР «Мої зволікання». Прийдешній концерт приурочений до Всесвітнього дня поезії. Саме з цього приводу концерт формації пройде за підтримки молодого одеського колективу «Public Drama», який творить, надихаючись поезією ХІХ-ХХ сторіч і дає їм особливі музичні інтерпретації у своїх композиціях. Сам гурт називає жанр, в якому створює музику, "імпресіоністичним інді".

Свій творчий шлях колектив «Public Drama» (Марія Тимощук (вокал) та Анастасія Бойченко (фортепіано)) почав в 2013 році. За цей час гурт став учасником низки фестивалів: Alfa Jazz Fest, Sova Picnic Fest, Sunday weekend, "Серце до серця", "Котофест". Музиканти активно беруть участь в благодійних концертах та виступах, що є частиною їхньої життєвої позиції. Колектив є резидентом "Театру вух" - першого в Україні аудіотеатру.

Звучатимуть пісні на слова Тараса Шевченка, Василя Стуса, Юрія Іздрика, Богдана-Ігоря Антонича, Івана Драча, Майка Йогансена та ін. Окрім того, гурт "Мрія Життя" виконають композиції зі свого нового міньйону.

"Мрія Життя" - це чоловічий колектив з Ніжина (Чернігівщина), хлопці своєю музикою вже об'їздили усю Україну, але в Одесі матимуть виступ вперше. Їх творчість надихає рухатись вперед та не здаватись. Вокаліст гурту Андрій Панькевич коментує, що подорожувати Україною і презентувати творчість гурту для них вже стало щорічним: "У нашого гурту є гарна традиція, щороку, починаючи з лютого, ми вирушаємо в тур. Цього разу ми веземо в міста наш новий ЕР «Мої зволікання».

Гурт впевнено створює рок-композиції й успішно творить тяжкий український рок в Україні з 2010 року. В арсеналі колективу існує дебютний альбом "Відчуй", який вийшов у лютому 2015 року з міжнародним лейблом. Стиль "Мрії Життя" характеризують як суміш харду, електроніки та альтернативи.

Приходьте і підтримайте музикантів!

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 11 Dec, 2017
Музикати емоційно-ліричного тріо «vetka» з міста Дніпро, що активно несуть свою творчість не лише для української, а й для європейської аудиторії, нарешті зважились презентувати слухацькій аудиторії свої творчі напрацювання у вигляді дебютної платівки, що отримала назву «the very beginning».

Нагадаємо, що у січні цього року гурт «vetka» випустив перший студійний трек – «З тобою». Уже у квітні музиканти відправились зі своєю програмою в тур #ZorepadomTour містами України, а у травні він отримав продовження у Берліні, Відні та Празі.

Як зізнались музиканти, чималий вплив на їхній перший міні-альбом справив саме європейський тур: саме під час нього вони почали підготовку свого релізу, остаточно зрозумівши яким вигляд він має отримати. Обкладинка CD «the very beginning» вміщує у собі фото з цієї поїздки, а дорога, яка була перед очима музикантів під час туру, тепер є фоновим відеорядом на концертах.

До міні-альбому увійшли 7 треків, записаних протягом останнього року. Різні за настроєм, вони мають наскрізну ідею любові у будь-якому її прояві. Музиканти вклали у пісні пошук самого початку, відчуття рівноваги та радості. «the very beginning» – компіляція подорожей, почуттів, музики та поезії.

Презентація «the very beginning» відбулася у двох містах – full sound у Дніпрі та acoustics у Києві, де гурт влаштував справжні перформанси та грав від серця до серця.

Наразі ж музиканти планують презентувати відеороботу на композицію «I will love», що була відзнята у рамках європейського туру #StarfallTour та почати роботу над своїм першим повноформатним релізом.
By UA ROCK: Музика доступна 10 Dec, 2017
Монстри української рок-сцени - «Тартак» цьогоріч святкують свою 21 річницю творчості. І як ви могли здогадатись, дана подія просто не могла обійтись без музичних сюрпризів. Цим сюрпризом, про наближення якого, втім, знав кожен відданий фан «Тартака» стала друга частина анонсованої колективом платівки - «АнТАРТАКтида». Назва альбому доповнена уточненням «Частина Друга», оскільки наразі триває робота над альбомом дуетів, який буде виданий з назвою «АнТАРТАКтида. Частина Перша».

«Чому два альбоми з однією назвою? Це заплутана історія. Ці дві платівки народжувалися, творилися, записувалися і зводилися в паралельних процесах одночасно. Я як автор пісень (не всіх 100%-во, але в кожній пісні є хоча б частина мого авторства) жив і продовжую жити ними двома одночасно. Хоча при тому, що вони дуже різні й стилістично, і змістовно – все одно вони, на мою думку, відображають той невеличкий творчий всесвіт, який називається групою «Тартак». Власне, звідси і частково назва», - розповідає Сашко Положинський.

Саунд-продюсуванняс платівки займались одразу троє учасників гурту: Антон Єгоров, Ярослав Вільчик та Дмитро Чуєв.

Запис альбому проходив на двох студіях: «Play FoRest» та «ФДР», а зведення та мастеринг зробив знаний луцький саундпродюсер Роман Сорока.

Додамо, що дві пісні з представленого лонгплею («Стара Школа» та «Людинаміт») отримали своє візуальне втілення ще влітку цього року.

А ми традиційно нагадуємо, що всі охочі можуть придбати платівку на GooglePlay  та iTunes . Окрім того, можна отримати альбом, як то кажуть, в "тілі". Для цього треба знайти офіційну сторінку та написати відповідне повідомлення.
More Posts
Share by: