Побачив світ новий сингл гурту «Heartfelt»

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 24 Mar, 2017

Музиканти молодого березнівського рок-гурту «Heartfelt» поділились новеньким синглом під назвою «Тримай мене». Початково трек було презентовано в акустичній стилістиці, який шанувальники творчості гурту могли почути раніше під час живих виступів формації. Проте наразі музиканти вирішили дати композиції нове життя та представити трек з повноінструментальним аранжуванням. Ініціатором створенням композиції виступив вокаліст формації Давид Стеблюк, що на одній з репетицій показав колегам слова композиції. Музиканти за досить короткий час спільними зусиллями створили аранжування. Однак записати трек у повному складі на той час можливості не було, отож хлопці прийняли рішення представити акустичний варіант композиції.

Пройшло певний час і ідея презентувати трек в звичному аранжуванні не зникала. Врешті соло-гітарист гурту Мирослав Ясковець почав особисто займатись записом всієї команди. Таким чином, нині музиканти презентують на розсуд шанувальників композицію «Тримай мене» в повноцінному звучанні.

«Цей трек писав під впливом емоції кохання, на що спонукала розлука з своєю половинкою. Відстань робить свою справу і в мені просинається молодий Іван Франко, з збіркою «Зів’яле листя». Мало тому, в дома був ремонт і я допомагав своїм батькам, але при цьому мав при собі зошит з ручкою де записував рядки віршів, які стали текстом пісні» , - поділився історією створення треку Давид Стеблюк.

Наразі ж музиканти активно готуються до літнього фестивального сезону, де планують знайти нових слухачів та друзів. Позаяк, «задоволений слухач, для нас найкраща валюта» , - зізнаються музиканти.

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 11 Dec, 2017
Музикати емоційно-ліричного тріо «vetka» з міста Дніпро, що активно несуть свою творчість не лише для української, а й для європейської аудиторії, нарешті зважились презентувати слухацькій аудиторії свої творчі напрацювання у вигляді дебютної платівки, що отримала назву «the very beginning».

Нагадаємо, що у січні цього року гурт «vetka» випустив перший студійний трек – «З тобою». Уже у квітні музиканти відправились зі своєю програмою в тур #ZorepadomTour містами України, а у травні він отримав продовження у Берліні, Відні та Празі.

Як зізнались музиканти, чималий вплив на їхній перший міні-альбом справив саме європейський тур: саме під час нього вони почали підготовку свого релізу, остаточно зрозумівши яким вигляд він має отримати. Обкладинка CD «the very beginning» вміщує у собі фото з цієї поїздки, а дорога, яка була перед очима музикантів під час туру, тепер є фоновим відеорядом на концертах.

До міні-альбому увійшли 7 треків, записаних протягом останнього року. Різні за настроєм, вони мають наскрізну ідею любові у будь-якому її прояві. Музиканти вклали у пісні пошук самого початку, відчуття рівноваги та радості. «the very beginning» – компіляція подорожей, почуттів, музики та поезії.

Презентація «the very beginning» відбулася у двох містах – full sound у Дніпрі та acoustics у Києві, де гурт влаштував справжні перформанси та грав від серця до серця.

Наразі ж музиканти планують презентувати відеороботу на композицію «I will love», що була відзнята у рамках європейського туру #StarfallTour та почати роботу над своїм першим повноформатним релізом.
By UA ROCK: Музика доступна 10 Dec, 2017
Монстри української рок-сцени - «Тартак» цьогоріч святкують свою 21 річницю творчості. І як ви могли здогадатись, дана подія просто не могла обійтись без музичних сюрпризів. Цим сюрпризом, про наближення якого, втім, знав кожен відданий фан «Тартака» стала друга частина анонсованої колективом платівки - «АнТАРТАКтида». Назва альбому доповнена уточненням «Частина Друга», оскільки наразі триває робота над альбомом дуетів, який буде виданий з назвою «АнТАРТАКтида. Частина Перша».

«Чому два альбоми з однією назвою? Це заплутана історія. Ці дві платівки народжувалися, творилися, записувалися і зводилися в паралельних процесах одночасно. Я як автор пісень (не всіх 100%-во, але в кожній пісні є хоча б частина мого авторства) жив і продовжую жити ними двома одночасно. Хоча при тому, що вони дуже різні й стилістично, і змістовно – все одно вони, на мою думку, відображають той невеличкий творчий всесвіт, який називається групою «Тартак». Власне, звідси і частково назва», - розповідає Сашко Положинський.

Саунд-продюсуванняс платівки займались одразу троє учасників гурту: Антон Єгоров, Ярослав Вільчик та Дмитро Чуєв.

Запис альбому проходив на двох студіях: «Play FoRest» та «ФДР», а зведення та мастеринг зробив знаний луцький саундпродюсер Роман Сорока.

Додамо, що дві пісні з представленого лонгплею («Стара Школа» та «Людинаміт») отримали своє візуальне втілення ще влітку цього року.

А ми традиційно нагадуємо, що всі охочі можуть придбати платівку на GooglePlay  та iTunes . Окрім того, можна отримати альбом, як то кажуть, в "тілі". Для цього треба знайти офіційну сторінку та написати відповідне повідомлення.
More Posts
Share by: