Koza Music Battle запрошує молодих музикантів поборотись у найбільшій музичній битві країни

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 10 Feb, 2017

Вже п’ятий раз на базі тернопільського клубу Коза проводитися змагання незламних – Koza Music Battle.

Перший сезон битви-конкурсу відбувся ще в 2013 році задля сприяння розвитку музичного життя в Тернополі, проте з часом до змагання долучились музиканти з інших областей. Минулорічний батл зібрав колективи з найвіддаленіших куточків України, зокрема Запоріжжя та Миколаєва.

Koza Music Battle відрізняється від подібних конкурсів перш за все своїм форматом, коли визначення переможців відбувається винятково на основі оцінок журі, що убезпечує результати змагання від різноманітного роду накруток та мобілізації фанатів. Виняткове значення має лише майстерність музикантів, стиль та подача матеріалу.

Вимоги до цьогорічного конкурсу надзвичайно прості: стаж творчості не більше трьох років, винятково власний матеріал (кавер-версії до розгляду не приймаються) та мінімум 20 хвилин програми.

Переможець конкурсу отримає грошову винагороду в розмірі 5 000 грн, запис трьох композицій на тернопільській студії «Шпиталь Рекордс» та можливість виступити на цьогорічному фестивалі «Файне Місто». При цьому ніяких стилістичних обмежень для претендентів немає.

За словами адміністрації, цьогоріч в конкурсі виявили бажання взяти участь близько 50 колективів з різних куточків країни.

Отож, якщо ви талановиті і хочете отримати гарний поштовх для подальшої творчості, то Koza Music Battle саме для вас. Встигніть зареєструватись, оскільки лишились лічені дні.

Деталі:   https://vk.com/koza_music_battle

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 11 Dec, 2017
Музикати емоційно-ліричного тріо «vetka» з міста Дніпро, що активно несуть свою творчість не лише для української, а й для європейської аудиторії, нарешті зважились презентувати слухацькій аудиторії свої творчі напрацювання у вигляді дебютної платівки, що отримала назву «the very beginning».

Нагадаємо, що у січні цього року гурт «vetka» випустив перший студійний трек – «З тобою». Уже у квітні музиканти відправились зі своєю програмою в тур #ZorepadomTour містами України, а у травні він отримав продовження у Берліні, Відні та Празі.

Як зізнались музиканти, чималий вплив на їхній перший міні-альбом справив саме європейський тур: саме під час нього вони почали підготовку свого релізу, остаточно зрозумівши яким вигляд він має отримати. Обкладинка CD «the very beginning» вміщує у собі фото з цієї поїздки, а дорога, яка була перед очима музикантів під час туру, тепер є фоновим відеорядом на концертах.

До міні-альбому увійшли 7 треків, записаних протягом останнього року. Різні за настроєм, вони мають наскрізну ідею любові у будь-якому її прояві. Музиканти вклали у пісні пошук самого початку, відчуття рівноваги та радості. «the very beginning» – компіляція подорожей, почуттів, музики та поезії.

Презентація «the very beginning» відбулася у двох містах – full sound у Дніпрі та acoustics у Києві, де гурт влаштував справжні перформанси та грав від серця до серця.

Наразі ж музиканти планують презентувати відеороботу на композицію «I will love», що була відзнята у рамках європейського туру #StarfallTour та почати роботу над своїм першим повноформатним релізом.
By UA ROCK: Музика доступна 10 Dec, 2017
Монстри української рок-сцени - «Тартак» цьогоріч святкують свою 21 річницю творчості. І як ви могли здогадатись, дана подія просто не могла обійтись без музичних сюрпризів. Цим сюрпризом, про наближення якого, втім, знав кожен відданий фан «Тартака» стала друга частина анонсованої колективом платівки - «АнТАРТАКтида». Назва альбому доповнена уточненням «Частина Друга», оскільки наразі триває робота над альбомом дуетів, який буде виданий з назвою «АнТАРТАКтида. Частина Перша».

«Чому два альбоми з однією назвою? Це заплутана історія. Ці дві платівки народжувалися, творилися, записувалися і зводилися в паралельних процесах одночасно. Я як автор пісень (не всіх 100%-во, але в кожній пісні є хоча б частина мого авторства) жив і продовжую жити ними двома одночасно. Хоча при тому, що вони дуже різні й стилістично, і змістовно – все одно вони, на мою думку, відображають той невеличкий творчий всесвіт, який називається групою «Тартак». Власне, звідси і частково назва», - розповідає Сашко Положинський.

Саунд-продюсуванняс платівки займались одразу троє учасників гурту: Антон Єгоров, Ярослав Вільчик та Дмитро Чуєв.

Запис альбому проходив на двох студіях: «Play FoRest» та «ФДР», а зведення та мастеринг зробив знаний луцький саундпродюсер Роман Сорока.

Додамо, що дві пісні з представленого лонгплею («Стара Школа» та «Людинаміт») отримали своє візуальне втілення ще влітку цього року.

А ми традиційно нагадуємо, що всі охочі можуть придбати платівку на GooglePlay  та iTunes . Окрім того, можна отримати альбом, як то кажуть, в "тілі". Для цього треба знайти офіційну сторінку та написати відповідне повідомлення.
More Posts
Share by: