«Джем ФМ» заснувала нову премію

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 02 Mar, 2017

Столична радіостанція «Джем ФМ» заснувала власну музичну премію #Селекція, перша церемонія вручення якої відбудеться 22 березня в Києві цього року.

Українська радіостанція «Джем ФМ», яка активно популяризує в своїх ефірах українську рок-музику, заснувала власну премію в цій сфері під назвою «#Селекція», що отримала свою назву за однойменним чартом на радіоканалі.

Статуетки премії #Селекція за здобутки в українській рок-музиці будуть цьогоріч вручатись у дев’яти номінаціях: подія року, альбом року, сингл року, артист року, вокаліст року, вокалістка року, кліп року, прорив року і вибір публіки. Номінантами премії стали музиканти, що протягом 2016 року обирались засновниками премії, критиками та слухачами чарту  #Селекция на «Джем ФМ». Переможців перших восьми номінацію буде визначати журі конкурсу, натомість переможців останньої номінації буде визначено онлайн-голосуванням на порталі Radioclub.

Конкурс на отримання премії буде відбуватись в три етапи експертами чарту #Селекція.

«Упродовж 2016 року разом із музичними критиками та слухачами чарту #Селекція, ми щотижня вимірювали популярність пісень вітчизняних рок-музикантів, і створювали українську двадцятку. І от тепер логічним завершенням музичного року стане підбиття підсумків та визначення найкращих із кращих. Нам вдалося навколо проекту об’єднати провідних продюсерів, промоутерів, режисерів, музичних оглядачів і фахівців фм-радіостанцій, які мають визначити переможців премії. На першому етапі редакція «Джем ФМ» запропонувала лонг-лист, з якого експерти оберуть трьох номінантів у кожній категорії і створять шорт-лист, а вже потім з нього і визначатимуть володарів премії, - коментує Олександр Стасов, автор і ведучий чарту #Селекція.

Представлений лонг-лист наразі показує, що найбільше номінацій на премію отримав колектив Vivienne Mort, не досить суттєво їм поступились Океан Ельзи та Бумбокс.

Отож, закликаємо читачів до голосування в номінації «Вибір публіки» та підтримати улюблених музикантів та колективи.
Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 16 Jan, 2018
Де: MonteRay Live Stage (вул. Прорізна, 8);
Коли: 22 квітня, початок о 19:00
Квитки:  https://kiev.karabas.com/krichuss  (99-149 грн)

Молодий та амбіційний український гурт KRICHUSS існує усього три роки. Проте за цей час хлопці вже випустили 7 синглів, 2 ЕР-альбоми і 2 відеокліпа, давали спільні концерти із гуртами EPOLETS та DETACH, стали гостями багатьох українських фестивалів, протягом багатьох тижнів поспіль займали лідируючі сходинки чарту НеПопса, стали лідерами місяця і мають всі шанси стати лідерами року у чарті Дари Року від української радіохвилі Джем ФМ.

На черзі третій ЕР гурту із інтригуючою назвою "Без розмов", презентація якого відбудеться 22 квітня у столичному клубі MONTERAY.

— Слова можуть змінювати наш настрій, мотивувати і надихати або навпаки. Проте в сучасному світі ми все частіше стикаємося із фальшем та словами, що позбавлені душі, — розмірковують музиканти. — Ми хочемо, щоб цей ЕР без зайвих розмов, однією музикою, подарував емоції, що зможуть штовхати нас на подвиги і звершення. Кожен його трек — це ціла історія, кожній пісні є що сказати, кожна пісня хотіла б знайти свого слухача і створити настрій, у якому розмови є зайвими.

Драйв, рок, зламані палички, порвані струни, зірвані голоси, але водночас із цим інтелігента та чуттєва лірика, не тільки треки з нового ЕР, котрі досі не чув ніхто, а й добре відомі хіти "Наздоганяй", "Максимально низько", "Знаю", "Анатомічний унісон" — це все чекає 22 вас квітня у столичному клубі MONTERAY.

— Ми трішки відійшли від нашого звучання, що було до цього — все набуло більш мелодичного характеру, в деяких треках стало більше танцювальності і наповненості по аранжуванню. Але, як кажуть декотрі експерти – «стиль витримали!», і це головне! — кажуть KRICHUSS про свій новий ЕР.

Музика традиційно була написана учасниками гурту коллективно. Всі вони являються абсолютно різними людьми в плані музичного смаку. І, мабуть, саме через таку суміш поглядів в результаті і з’являється відбійна альтернативно-романтична музика KRICHUSS.
By UA ROCK: Музика доступна 15 Jan, 2018
Чернігівські грандж-рокери з гурту «Женя Скрудж» не забарились потішити своїх шанувальників музичними новинками у новому році. Як читачі могли уже зрозуміти, мова піде про подальші релізи в рамках майбутньої платівки гурту, що отримає назву «Маніфестор». Так, сьогодні музиканти на своїх офіційних сторінках сповістили фанів про випуск уже другого синглу з вищезгаданого альбому – «Цілуй або кусайся». Нагадаємо, що першою ластівкою «Маніфестора» став трек «Треба спати» , що побачив світ наприкінці листопада минулого року.

Слова для новопредставленої композиції написала Марія Устименко, яка за зізнанням лідера команди Жені Бондаренка, відчула все, що він хотів сказати.

«Дякую за таке авторське та в той же час стовітсоткове влучання в ціль…», - говорить Женя.
Прикметно, що вже другий сингл з платівки україномовний. Отож, є підстави вважати, що врешті шанувальники зможуть насолодитьсь цілком україномовним альбомом.

«Цей трек я присвячую космосу і боротьбі. Космос я уособлюю з моментами, коли відчуваєш, що у тебе виходить щось важливе. Саме це почуття сприймаю, як вихід в космос, дотик до Всесвіту, бажання зробити щось важливе, змінити глобальне в сторону добра. Перша частина пісні - вона саме про цю боротьбу. Про ці перемоги, коли виходиш у відкритий космос переможцем. Ти сьогодні запрошений... у відкритий космос…

А друга частина пісні присвячена підготовці підґрунтя для боротьби. Коли навколо багато перешкод і ти відчуваєш стіни. Коли навколо сильніше й сильніше все стискається, щоб зжерти тебе. Бийся!... Кричи сильніше!!! Качай сильніше!!! Сильніше!!! Розгойдуй!!! Грай сильніше!!!», - написав Женя на офіційній сторінці на Фейсбуці.

«Цілуй або кусайся», очевидно, не останній реліз з майбутньої платівки команди і ми ще почуємо найближчим часом кілька новинок від гурту «Женя Скрудж».
More Posts
Share by: