Столичний гурт «Barahta» вирішив пробудити слухачів від зимової сплячки

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 02 Mar, 2017

Столичні поп-рокери зі столичної формації Barahta заявили, що віднайшли «таблетку» від зимової сплячки

Музиканти столичного гурту «Barahta» впевнено розпочали весняний сезон, презентувавши на розсуд шанувальників авторський сингл «Не спи». Попри досить тривалу перерву, музиканти готові знов наполегливо працювати та радувати шанувальників новим матеріалом. Новопредставлена композиція яскраве тому підтвердження. Якісний саунд з досить неочікуваними електронними експериментами лише гармонійно доповнює образ драйвових і в той же час ліричний поп-рокерів. Електронні фактури досить вміло накладаються на запальний ритм нової композиції, яка мотивує рухатись, «відриватись від землі» та не стримувати себе. Безпечно, в цьому велика заслуга саунд-продюсера Олександра Писарчука, з яким музиканти уже співпрацювали при створенні треків «Давай вставай», «Моя» та «Скажи мені».

Слова для представленого синглу написала Ксенія Воробей, яка, до слова, є менеджером колективу. Сама ж композиція «Не спи», попри досить звичний мотив, виявляється досить, можна сказати, навіть філософською. Основний мотив треку – це постійний рух, проте не той рух, коли ти шалено летиш і лишаєш за спиною; своєю новою композицією музиканти навпаки закликають вчитись бачити глибину і рухатись вперед не стримуючи себе. Саме це виявляє людську індивідуальність, яка бачить навколо все особливим.

 «Працюючи на студії над фінальним варіантом пісні, ми зрозуміли, що все абсолютно не те, до чого ми йшли місяць роботи. В результаті, ми почали обмінюватися різними ідеями і наш барабанщик Євген Пічугін, запропонував цікаву ідею, а головне, не властиву гурту раніше. І в цьому головний парадокс! В останній момент, ми не побоялися прийняти рішення та кардинально змінити пісню. Скажу, що ми самі були здивовані від такого повороту, але пісня нам сподобалась саме в такому вигляді, бо вона зазвучала «гіпнотично» та передала всю суть», - зізнається лідер гурту Дмитро Мельник.

«Дівчата, коли будете слухати цю пісню, залишіться наодинці, заплющіть очі та додайте звуку у плеєрі. Тепер дивись глибше та відривайся від землі», – додає гітарист гурту, Сергій Долецький.

Зауважимо, що незабаром музиканти планують візуалізувати представлений сингл і в мережі з’явились фото, які, за нашим припущенням, можуть бути промо-світлинами нового кліпу, проте наразі ця інформація не підтверджена.

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 11 Dec, 2017
Музикати емоційно-ліричного тріо «vetka» з міста Дніпро, що активно несуть свою творчість не лише для української, а й для європейської аудиторії, нарешті зважились презентувати слухацькій аудиторії свої творчі напрацювання у вигляді дебютної платівки, що отримала назву «the very beginning».

Нагадаємо, що у січні цього року гурт «vetka» випустив перший студійний трек – «З тобою». Уже у квітні музиканти відправились зі своєю програмою в тур #ZorepadomTour містами України, а у травні він отримав продовження у Берліні, Відні та Празі.

Як зізнались музиканти, чималий вплив на їхній перший міні-альбом справив саме європейський тур: саме під час нього вони почали підготовку свого релізу, остаточно зрозумівши яким вигляд він має отримати. Обкладинка CD «the very beginning» вміщує у собі фото з цієї поїздки, а дорога, яка була перед очима музикантів під час туру, тепер є фоновим відеорядом на концертах.

До міні-альбому увійшли 7 треків, записаних протягом останнього року. Різні за настроєм, вони мають наскрізну ідею любові у будь-якому її прояві. Музиканти вклали у пісні пошук самого початку, відчуття рівноваги та радості. «the very beginning» – компіляція подорожей, почуттів, музики та поезії.

Презентація «the very beginning» відбулася у двох містах – full sound у Дніпрі та acoustics у Києві, де гурт влаштував справжні перформанси та грав від серця до серця.

Наразі ж музиканти планують презентувати відеороботу на композицію «I will love», що була відзнята у рамках європейського туру #StarfallTour та почати роботу над своїм першим повноформатним релізом.
By UA ROCK: Музика доступна 10 Dec, 2017
Монстри української рок-сцени - «Тартак» цьогоріч святкують свою 21 річницю творчості. І як ви могли здогадатись, дана подія просто не могла обійтись без музичних сюрпризів. Цим сюрпризом, про наближення якого, втім, знав кожен відданий фан «Тартака» стала друга частина анонсованої колективом платівки - «АнТАРТАКтида». Назва альбому доповнена уточненням «Частина Друга», оскільки наразі триває робота над альбомом дуетів, який буде виданий з назвою «АнТАРТАКтида. Частина Перша».

«Чому два альбоми з однією назвою? Це заплутана історія. Ці дві платівки народжувалися, творилися, записувалися і зводилися в паралельних процесах одночасно. Я як автор пісень (не всіх 100%-во, але в кожній пісні є хоча б частина мого авторства) жив і продовжую жити ними двома одночасно. Хоча при тому, що вони дуже різні й стилістично, і змістовно – все одно вони, на мою думку, відображають той невеличкий творчий всесвіт, який називається групою «Тартак». Власне, звідси і частково назва», - розповідає Сашко Положинський.

Саунд-продюсуванняс платівки займались одразу троє учасників гурту: Антон Єгоров, Ярослав Вільчик та Дмитро Чуєв.

Запис альбому проходив на двох студіях: «Play FoRest» та «ФДР», а зведення та мастеринг зробив знаний луцький саундпродюсер Роман Сорока.

Додамо, що дві пісні з представленого лонгплею («Стара Школа» та «Людинаміт») отримали своє візуальне втілення ще влітку цього року.

А ми традиційно нагадуємо, що всі охочі можуть придбати платівку на GooglePlay  та iTunes . Окрім того, можна отримати альбом, як то кажуть, в "тілі". Для цього треба знайти офіційну сторінку та написати відповідне повідомлення.
More Posts
Share by: