Рівненські панки послали «Президента на...»

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 23 May, 2017

Одіозні рівненські панки з гурту Татухі Вмикача досить критично відреагували на заборону соціальної мережі Вконтакті відповідно до затвердженого Президентом України рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», Додамо, що згідно з наказом Петра Порошенка, було заблоковано доступ українцям до однієї з найбільших соціальних мереж, вітчизняна аудиторія якої становила близько 25 млн. наших співгромадян.

Нагадаємо, що лідер гурту, Олексій Казанцев неодноразово критикував рішення Президента щодо блокування соцмережі Вконтакті, оскільки з обмеженням доступу до неї, як говорить музикант, представники української альтернативної музики виявились відрізаними від однієї з найбільшої стрімінгової платформи в нашому регіоні через яку слухачі отримували інформацію про музичні новинки гуртів даного штибу. Також фронтмен припускає, що таке рішення згубно вплине на майбутнє вітчизняної альтернативи як такої, яка, найймовірніше, просто припинить своє існування.

Відеоряд міні-стрічки, який супроводжує представлений трек, музиканти наповнили кадрами з кінохронік замахів на життя різних президентів. Рівненська команда натякнула Президенту, що обмеження свободи громадян може викликати відповідну реакцію і вже ніхто не буде мовчки смоктати "рошенки".

«Свобода - це гейпарад!

Свобода - це виключно фейсбук!

Свобода - це виїзд в Європу маючи з.п. 3тис грн!

Свобода - це вбиті наші пацани, за цукерки ... за грьобані цукерки!

Свобода - це коли тебе піздять за те, що ти народився Українцем!

Свобода - це коли в селі працюють з 4 ранку до 23 ночи, щоб прогодувати нас,, уєбанів з міста!

Свобода - це бурштин!

Свобода - це бухло, яким заливається нація!

Свобода - це грьобані попи, яки вєщають біблію москальською!

Свобода - це громадськи діячі, яким аби доїбатись!

Свобода - це радіо, де співає Патап і Дзідзьо!

Свобода - це телебачення проплачене Московитами!

Свобода - шото стало у українця дох"я свободи!» , - йдеться в повідомленні гурту з нагоди релізу нового синглу.

Читати також:   «Коли зайвих грошей у людей нема, страждає, в першу чергу, культура»  (розмова з лідером гуртів Брем Стокер й Татухі Вмикача)

Окрім того, радимо ознайомитись з сатиричною композицією Татух з приводу поразки Володимира Кличка в поєдинку за титул чемпіона світу.

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 11 Dec, 2017
Музикати емоційно-ліричного тріо «vetka» з міста Дніпро, що активно несуть свою творчість не лише для української, а й для європейської аудиторії, нарешті зважились презентувати слухацькій аудиторії свої творчі напрацювання у вигляді дебютної платівки, що отримала назву «the very beginning».

Нагадаємо, що у січні цього року гурт «vetka» випустив перший студійний трек – «З тобою». Уже у квітні музиканти відправились зі своєю програмою в тур #ZorepadomTour містами України, а у травні він отримав продовження у Берліні, Відні та Празі.

Як зізнались музиканти, чималий вплив на їхній перший міні-альбом справив саме європейський тур: саме під час нього вони почали підготовку свого релізу, остаточно зрозумівши яким вигляд він має отримати. Обкладинка CD «the very beginning» вміщує у собі фото з цієї поїздки, а дорога, яка була перед очима музикантів під час туру, тепер є фоновим відеорядом на концертах.

До міні-альбому увійшли 7 треків, записаних протягом останнього року. Різні за настроєм, вони мають наскрізну ідею любові у будь-якому її прояві. Музиканти вклали у пісні пошук самого початку, відчуття рівноваги та радості. «the very beginning» – компіляція подорожей, почуттів, музики та поезії.

Презентація «the very beginning» відбулася у двох містах – full sound у Дніпрі та acoustics у Києві, де гурт влаштував справжні перформанси та грав від серця до серця.

Наразі ж музиканти планують презентувати відеороботу на композицію «I will love», що була відзнята у рамках європейського туру #StarfallTour та почати роботу над своїм першим повноформатним релізом.
By UA ROCK: Музика доступна 10 Dec, 2017
Монстри української рок-сцени - «Тартак» цьогоріч святкують свою 21 річницю творчості. І як ви могли здогадатись, дана подія просто не могла обійтись без музичних сюрпризів. Цим сюрпризом, про наближення якого, втім, знав кожен відданий фан «Тартака» стала друга частина анонсованої колективом платівки - «АнТАРТАКтида». Назва альбому доповнена уточненням «Частина Друга», оскільки наразі триває робота над альбомом дуетів, який буде виданий з назвою «АнТАРТАКтида. Частина Перша».

«Чому два альбоми з однією назвою? Це заплутана історія. Ці дві платівки народжувалися, творилися, записувалися і зводилися в паралельних процесах одночасно. Я як автор пісень (не всіх 100%-во, але в кожній пісні є хоча б частина мого авторства) жив і продовжую жити ними двома одночасно. Хоча при тому, що вони дуже різні й стилістично, і змістовно – все одно вони, на мою думку, відображають той невеличкий творчий всесвіт, який називається групою «Тартак». Власне, звідси і частково назва», - розповідає Сашко Положинський.

Саунд-продюсуванняс платівки займались одразу троє учасників гурту: Антон Єгоров, Ярослав Вільчик та Дмитро Чуєв.

Запис альбому проходив на двох студіях: «Play FoRest» та «ФДР», а зведення та мастеринг зробив знаний луцький саундпродюсер Роман Сорока.

Додамо, що дві пісні з представленого лонгплею («Стара Школа» та «Людинаміт») отримали своє візуальне втілення ще влітку цього року.

А ми традиційно нагадуємо, що всі охочі можуть придбати платівку на GooglePlay  та iTunes . Окрім того, можна отримати альбом, як то кажуть, в "тілі". Для цього треба знайти офіційну сторінку та написати відповідне повідомлення.
More Posts
Share by: