Шукаємо креативних авторів та контент-менеджерів

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 14 Feb, 2017

«UA ROCK: Музика-Доступна» - некомерційний проект неформального ЗМІ, що зосереджує свою увагу на висвітленні новинок української рок-музики та не лише. Мета проекту набагато глибша і полягає не просто у формуванні чергового музичного ЗМІ, а у створенні дійсно якісного україномовного контенту про українську культуру. Проект за своїм форматом є некомерційним і існує винятково за рахунок ентузіазму засновників та обмеженого авторського колективу.

Якщо на стадій початкової розробки ресурсу, ми бачили його подальше майбутнє досить смутно, проте наразі в нас вимальовується чітка картина того, яку нішу має зайняти проект в вітчизняному медіа-просторі. Як і раніше, ми відкриті для спілкування з молодими та перспективними колективами та виконавцями, проте завжди намагаємось висвітлювати творчі здобутки цілком популярних гуртів, що працюють на українській рок-сцені, як і початково, ми не хочемо перетворюватись на заангажоване онлайн-видання, яке буде публікувати проплачені публікації. Нам доводиться діяти на тому тонкому кордоні між музичною критикою та нашими цілком прагматичними бажаннями, як представників слухацької аудиторії, на покращення якості вітчизняного музичного продукту.

Наразі наш творчий колектив надзвичайно обмежений: над проектом працює четверо людей, які перебирають на себе ряд обов’язків, що неодмінно впливає на якість контенту, яку ми бачимо насамперед в потребі значної кількості вільного часу. Наразі розшири колектив – це єдине раціональне рішення для того, щоб тримати ресурс на плаву та забезпечувати читачів якісним контентом, а подекуди і зацікавлювати нову аудиторію, зважаючи на те, що не так давно наш проект пережив вимушений перезапуск.

Ми не проти посильної фінансової підтримки, проте очевидно, що далеко не кожен наш читач може підтримати проект таким чином. Отож, ми вирішили підготувати серію неоплачуваних вакансій для всіх охочих людей, яким не байдужа доля вітчизняного музичного простору. На жаль, ми не маємо змоги запропонувати якісь матеріальні дивіденди для тих, хто виявить бажання приєднатись до роботи над проектом, проте ми обіцяємо, що Ви отримаєте неоціненний досвід роботи в сфері онлайн-журналістики, комунікацій з українськими рок-музикантами та їх менеджерами тощо.

Отож, ми шукаємо авторів статей та контент-менеджерів для нашого ресурсу для роботи в напрямку формування унікального контенту у сфері української рок-музики та поширення цієї інформації в мережі Інтернет.


Чого ми очікуємо від претендентів:

-  Написання публікацій на цікаву Вам тематику, одначе в сфері української рок-музики;

-  Взаємодія з колективами, виконавцями та іншими ЗМІ, інформаційна підтримка заходів;

-  Допомога у веденні сторінок організації в соціальних мережах;

-  Розміщення публікацій про ресурс на тематичних сайтах, блогах та в спільнотах тощо.

Ми не обмежуємо учасників проекту жодними рамками і хочемо аби автори писали на цікаві їм теми, що, переконані, буде сприяти збільшенню кількості якісного контенту на сайті. Натомість ми робимо акцент на збільшенні глибини опрацювання доступної інформації нашими авторами щодо тих чи інших питань. Окрема увага відводиться написанню загальнотематичних статей та веденню рубрик. Отож, якщо у вас є цікаві пропозиції ми завжди відкриті для Вас!


Процедура відбору претендентів:

-  Заповнення онлайн-форми;

-  Написання претендентом мотиваційного листа (до 1 сторінки). Ми б хотіли почути про ваше ставлення до української рок-музики, перспективи розвитку нашого ресурсу тощо. Одним словом, форма мотиваційного листа обмежується лише об’ємом та вашою фантазією. Надіслати мотиваційний лист можна на адресу редактора: dacota996@gmail.com .

-  Написання пробної статті на довільну тематику проте в сфері української рок-музики. Стаття подається після розгляду мотиваційного листа, виконана в текстовому редакторі. Бажано, щоб стаття містила ілюстративний матеріал, який подається окремим архівом (якщо ілюстрацій кілька) або ж окремо, якщо є лише титульна ілюстрація.

-  Претенденти отримують позитивну відповідь, якщо рішення було погоджено всіма членами редакції ресурсу.

Бажаємо успіхів і чекаємо на ваші заявки!

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 03 Jul, 2017

Їхні композиції слухають численні віддані фанати. Їхня музика змушує тисячі сердець завмирати в екстазі, мотивує замислюватись і відчувати щось справді особливе, шалено відриватись і переживати разом з ними. Однак є композиції, що надихають і їх самих! Отож, в рамках рубрики «Що в плеєрі?» ми запрошуємо музикантів познайомити читачів нашого ресурсу з п’ятіркою прослуханих треків, які особисто для них є знаковими або ж просто подобаються.

Черговий гостем нашої рубрики став бас-гітарист івано-франківського гурту «Патроничі» - Мирослав Марків. Веселий та безпосередній галичанин Мирослав долучився до гурту в 2012 році. З того часу музикант прикипів до гурту і зараз просто неможливо уявити команду без позитивного басиста, який постійно тішить своїх колег та шанувальників жартами.

Далеко не всі знають, що Мирослав має чудовий вокал. Так, почути як же співає басист франківського гурту обізнані шанувальники могли почути у композиції «Світ наповниться добром», яку музиканти оприлюднили 31 грудня 2014 року напередодні свята Нового Року. Окрім того, Мирослав виступив в якості бек-вокаліста композиції «NonStop» своїх колег по цеху – колективу «Фліт».

Ми ж традиційно пропонуємо нашим читачам заглянути до плейлисту музиканта та дізнатись, що слухають українські рокери.

By UA ROCK: Музика доступна 01 Jul, 2017

Де: м. Жмеринка, Украина

Коли: 05 серпня 2017, субота з 12:00 до 23:00

Офіційна спільнота заходу: https://vk.com/kalyna_u_vogni

Вартість квитків: вхід вільний


Напередодні сезону літніх відпусток багато людей задумують над тим, як розпланувати своє дозвілля та незабутньо провести час. Цього року молодіжний фестиваль «Калина у Вогні», який традиційно відбувається в Жмеринці, запрошує поціновувачів рок-музики провести час в дружній компанії, теплій атмосфері під драйвову музику.

Планується, що фестиваль, як і минулого року, відбудеться в день міста Жмеринка – 5 серпня. Цьогоріч рок-фестиваль отримав статус всеукраїнського, позаяк організатори підготували масштабний лайн-ап виконавців та колективів, які виступлять на сцені фестивалю «Калина у Вогні». Серед них швецький гурт «One Week Gone», мінська команда «Kreepy Krush» та українські колективи: Стас Ленин [Band], Неffтему, IGNEA, BAD PIT, Time Shadow, EgoGenesis та інші.

Фестиваль проходить за підтримки місцевої влади. Уже традиційно фестиваль дотримується антиалкогольної політики та заохочує здоровий спосіб життя. За порядком на фестивалі слідкуватимуть правоохоронні органи.

More Posts
Share by: