Шукаємо креативних авторів та контент-менеджерів

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 14 Feb, 2017

«UA ROCK: Музика-Доступна» - некомерційний проект неформального ЗМІ, що зосереджує свою увагу на висвітленні новинок української рок-музики та не лише. Мета проекту набагато глибша і полягає не просто у формуванні чергового музичного ЗМІ, а у створенні дійсно якісного україномовного контенту про українську культуру. Проект за своїм форматом є некомерційним і існує винятково за рахунок ентузіазму засновників та обмеженого авторського колективу.

Якщо на стадій початкової розробки ресурсу, ми бачили його подальше майбутнє досить смутно, проте наразі в нас вимальовується чітка картина того, яку нішу має зайняти проект в вітчизняному медіа-просторі. Як і раніше, ми відкриті для спілкування з молодими та перспективними колективами та виконавцями, проте завжди намагаємось висвітлювати творчі здобутки цілком популярних гуртів, що працюють на українській рок-сцені, як і початково, ми не хочемо перетворюватись на заангажоване онлайн-видання, яке буде публікувати проплачені публікації. Нам доводиться діяти на тому тонкому кордоні між музичною критикою та нашими цілком прагматичними бажаннями, як представників слухацької аудиторії, на покращення якості вітчизняного музичного продукту.

Наразі наш творчий колектив надзвичайно обмежений: над проектом працює четверо людей, які перебирають на себе ряд обов’язків, що неодмінно впливає на якість контенту, яку ми бачимо насамперед в потребі значної кількості вільного часу. Наразі розшири колектив – це єдине раціональне рішення для того, щоб тримати ресурс на плаву та забезпечувати читачів якісним контентом, а подекуди і зацікавлювати нову аудиторію, зважаючи на те, що не так давно наш проект пережив вимушений перезапуск.

Ми не проти посильної фінансової підтримки, проте очевидно, що далеко не кожен наш читач може підтримати проект таким чином. Отож, ми вирішили підготувати серію неоплачуваних вакансій для всіх охочих людей, яким не байдужа доля вітчизняного музичного простору. На жаль, ми не маємо змоги запропонувати якісь матеріальні дивіденди для тих, хто виявить бажання приєднатись до роботи над проектом, проте ми обіцяємо, що Ви отримаєте неоціненний досвід роботи в сфері онлайн-журналістики, комунікацій з українськими рок-музикантами та їх менеджерами тощо.

Отож, ми шукаємо авторів статей та контент-менеджерів для нашого ресурсу для роботи в напрямку формування унікального контенту у сфері української рок-музики та поширення цієї інформації в мережі Інтернет.


Чого ми очікуємо від претендентів:

-  Написання публікацій на цікаву Вам тематику, одначе в сфері української рок-музики;

-  Взаємодія з колективами, виконавцями та іншими ЗМІ, інформаційна підтримка заходів;

-  Допомога у веденні сторінок організації в соціальних мережах;

-  Розміщення публікацій про ресурс на тематичних сайтах, блогах та в спільнотах тощо.

Ми не обмежуємо учасників проекту жодними рамками і хочемо аби автори писали на цікаві їм теми, що, переконані, буде сприяти збільшенню кількості якісного контенту на сайті. Натомість ми робимо акцент на збільшенні глибини опрацювання доступної інформації нашими авторами щодо тих чи інших питань. Окрема увага відводиться написанню загальнотематичних статей та веденню рубрик. Отож, якщо у вас є цікаві пропозиції ми завжди відкриті для Вас!


Процедура відбору претендентів:

-  Заповнення онлайн-форми;

-  Написання претендентом мотиваційного листа (до 1 сторінки). Ми б хотіли почути про ваше ставлення до української рок-музики, перспективи розвитку нашого ресурсу тощо. Одним словом, форма мотиваційного листа обмежується лише об’ємом та вашою фантазією. Надіслати мотиваційний лист можна на адресу редактора: dacota996@gmail.com .

-  Написання пробної статті на довільну тематику проте в сфері української рок-музики. Стаття подається після розгляду мотиваційного листа, виконана в текстовому редакторі. Бажано, щоб стаття містила ілюстративний матеріал, який подається окремим архівом (якщо ілюстрацій кілька) або ж окремо, якщо є лише титульна ілюстрація.

-  Претенденти отримують позитивну відповідь, якщо рішення було погоджено всіма членами редакції ресурсу.

Бажаємо успіхів і чекаємо на ваші заявки!

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 16 Jan, 2018
Де: MonteRay Live Stage (вул. Прорізна, 8);
Коли: 22 квітня, початок о 19:00
Квитки:  https://kiev.karabas.com/krichuss  (99-149 грн)

Молодий та амбіційний український гурт KRICHUSS існує усього три роки. Проте за цей час хлопці вже випустили 7 синглів, 2 ЕР-альбоми і 2 відеокліпа, давали спільні концерти із гуртами EPOLETS та DETACH, стали гостями багатьох українських фестивалів, протягом багатьох тижнів поспіль займали лідируючі сходинки чарту НеПопса, стали лідерами місяця і мають всі шанси стати лідерами року у чарті Дари Року від української радіохвилі Джем ФМ.

На черзі третій ЕР гурту із інтригуючою назвою "Без розмов", презентація якого відбудеться 22 квітня у столичному клубі MONTERAY.

— Слова можуть змінювати наш настрій, мотивувати і надихати або навпаки. Проте в сучасному світі ми все частіше стикаємося із фальшем та словами, що позбавлені душі, — розмірковують музиканти. — Ми хочемо, щоб цей ЕР без зайвих розмов, однією музикою, подарував емоції, що зможуть штовхати нас на подвиги і звершення. Кожен його трек — це ціла історія, кожній пісні є що сказати, кожна пісня хотіла б знайти свого слухача і створити настрій, у якому розмови є зайвими.

Драйв, рок, зламані палички, порвані струни, зірвані голоси, але водночас із цим інтелігента та чуттєва лірика, не тільки треки з нового ЕР, котрі досі не чув ніхто, а й добре відомі хіти "Наздоганяй", "Максимально низько", "Знаю", "Анатомічний унісон" — це все чекає 22 вас квітня у столичному клубі MONTERAY.

— Ми трішки відійшли від нашого звучання, що було до цього — все набуло більш мелодичного характеру, в деяких треках стало більше танцювальності і наповненості по аранжуванню. Але, як кажуть декотрі експерти – «стиль витримали!», і це головне! — кажуть KRICHUSS про свій новий ЕР.

Музика традиційно була написана учасниками гурту коллективно. Всі вони являються абсолютно різними людьми в плані музичного смаку. І, мабуть, саме через таку суміш поглядів в результаті і з’являється відбійна альтернативно-романтична музика KRICHUSS.
By UA ROCK: Музика доступна 15 Jan, 2018
Чернігівські грандж-рокери з гурту «Женя Скрудж» не забарились потішити своїх шанувальників музичними новинками у новому році. Як читачі могли уже зрозуміти, мова піде про подальші релізи в рамках майбутньої платівки гурту, що отримає назву «Маніфестор». Так, сьогодні музиканти на своїх офіційних сторінках сповістили фанів про випуск уже другого синглу з вищезгаданого альбому – «Цілуй або кусайся». Нагадаємо, що першою ластівкою «Маніфестора» став трек «Треба спати» , що побачив світ наприкінці листопада минулого року.

Слова для новопредставленої композиції написала Марія Устименко, яка за зізнанням лідера команди Жені Бондаренка, відчула все, що він хотів сказати.

«Дякую за таке авторське та в той же час стовітсоткове влучання в ціль…», - говорить Женя.
Прикметно, що вже другий сингл з платівки україномовний. Отож, є підстави вважати, що врешті шанувальники зможуть насолодитьсь цілком україномовним альбомом.

«Цей трек я присвячую космосу і боротьбі. Космос я уособлюю з моментами, коли відчуваєш, що у тебе виходить щось важливе. Саме це почуття сприймаю, як вихід в космос, дотик до Всесвіту, бажання зробити щось важливе, змінити глобальне в сторону добра. Перша частина пісні - вона саме про цю боротьбу. Про ці перемоги, коли виходиш у відкритий космос переможцем. Ти сьогодні запрошений... у відкритий космос…

А друга частина пісні присвячена підготовці підґрунтя для боротьби. Коли навколо багато перешкод і ти відчуваєш стіни. Коли навколо сильніше й сильніше все стискається, щоб зжерти тебе. Бийся!... Кричи сильніше!!! Качай сильніше!!! Сильніше!!! Розгойдуй!!! Грай сильніше!!!», - написав Женя на офіційній сторінці на Фейсбуці.

«Цілуй або кусайся», очевидно, не останній реліз з майбутньої платівки команди і ми ще почуємо найближчим часом кілька новинок від гурту «Женя Скрудж».
More Posts
Share by: