Столичні рокери ПОСТ.СКРИПТУМ. візуалізували композицію з нового альбому

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 15 Jan, 2017

Наприкінці музиканти столичного рок-колективу ПОСТ.СКРИПТУМ презентували альбом «Плагиат для чайной церемонии» і вирішили одразу ж представити на розсуд шанувальників кліп на першу в історії гурту англомовну композицію «Night Is Coming», що увійшла до вищезгаданої платівки. Музиканти переконані, що залучення до репертуару англомовних пісень дозволить надалі колективу досягти закордонної аудиторії.

Над свіжою відеороботи попрацював великий колектив спеціалістів, які створили потрібний настрій та атмосферу міні-стрічки.

У центрі представленого чуттєвого кліпу класична історія кохання та очікування. «Двоє людей, які занадто горді для того, щоб зробити перший крок. Смуток, сигарети, алкоголь і ніч, в холоді якої почуття стають ще сильнішими. Нічний мегаполіс і сучасна квартира - ці місця уніфіковані і знеособлені. Така історія може статися в будь-якій країні і в будь-якому місті. Скрізь, де люди продовжують любити і бути живими», - зазначають музиканти.

Музиканти зауважують, що «любовний настрій» і новий підхід до візуального ряду міні-стрічки пов’язаний з тим, що представлена платівка загалом є сповненою експериментами, які яскраво показують, що ПОСТ.СКРИПТУМ не стоїть на місці в творчому розвитку і готовий до нових експериментів.

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 03 Jul, 2017

Їхні композиції слухають численні віддані фанати. Їхня музика змушує тисячі сердець завмирати в екстазі, мотивує замислюватись і відчувати щось справді особливе, шалено відриватись і переживати разом з ними. Однак є композиції, що надихають і їх самих! Отож, в рамках рубрики «Що в плеєрі?» ми запрошуємо музикантів познайомити читачів нашого ресурсу з п’ятіркою прослуханих треків, які особисто для них є знаковими або ж просто подобаються.

Черговий гостем нашої рубрики став бас-гітарист івано-франківського гурту «Патроничі» - Мирослав Марків. Веселий та безпосередній галичанин Мирослав долучився до гурту в 2012 році. З того часу музикант прикипів до гурту і зараз просто неможливо уявити команду без позитивного басиста, який постійно тішить своїх колег та шанувальників жартами.

Далеко не всі знають, що Мирослав має чудовий вокал. Так, почути як же співає басист франківського гурту обізнані шанувальники могли почути у композиції «Світ наповниться добром», яку музиканти оприлюднили 31 грудня 2014 року напередодні свята Нового Року. Окрім того, Мирослав виступив в якості бек-вокаліста композиції «NonStop» своїх колег по цеху – колективу «Фліт».

Ми ж традиційно пропонуємо нашим читачам заглянути до плейлисту музиканта та дізнатись, що слухають українські рокери.

By UA ROCK: Музика доступна 01 Jul, 2017

Де: м. Жмеринка, Украина

Коли: 05 серпня 2017, субота з 12:00 до 23:00

Офіційна спільнота заходу: https://vk.com/kalyna_u_vogni

Вартість квитків: вхід вільний


Напередодні сезону літніх відпусток багато людей задумують над тим, як розпланувати своє дозвілля та незабутньо провести час. Цього року молодіжний фестиваль «Калина у Вогні», який традиційно відбувається в Жмеринці, запрошує поціновувачів рок-музики провести час в дружній компанії, теплій атмосфері під драйвову музику.

Планується, що фестиваль, як і минулого року, відбудеться в день міста Жмеринка – 5 серпня. Цьогоріч рок-фестиваль отримав статус всеукраїнського, позаяк організатори підготували масштабний лайн-ап виконавців та колективів, які виступлять на сцені фестивалю «Калина у Вогні». Серед них швецький гурт «One Week Gone», мінська команда «Kreepy Krush» та українські колективи: Стас Ленин [Band], Неffтему, IGNEA, BAD PIT, Time Shadow, EgoGenesis та інші.

Фестиваль проходить за підтримки місцевої влади. Уже традиційно фестиваль дотримується антиалкогольної політики та заохочує здоровий спосіб життя. За порядком на фестивалі слідкуватимуть правоохоронні органи.

More Posts
Share by: