Львівський гурт PIANO презентував дебютну відеороботу на трек «Поговори зі мною»

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 12 May, 2017

Вчора, 11 травня, музиканти львівського колективу PIANO поділились з шанувальниками дебютною відеороботою на композицію «Поговори зі мною». До слова, візуалізована композиція побачила світ ще три місяці тому в якості окремого інтернет-синглу та другого оприлюдненого синглу з майбутнього альбому формації. До зйомок першого у своїй відеографії кліпу музиканти ґрунтовно. Над екранізацією треку попрацював тандем режисерів Віктора Жиркова та Юлії Шафранської. Зйомками матеріалу займались Олег Козицький, Олег Тибінка та Богдан Ільчишин, подальший монтаж в свою чергу здійснив Богдан Ільчишин.

Фронтвумен гурту Христина Головко: «Це неймовірна композиція, майже молитва. Пісня для особливих моментів, це пісня про пошук сили, про шлях у невідомість, про пошук суті і себе самого, це дотик світла до темряви сумніву. Композиція, яка так довго жила у нас, тепер, нарешті, житиме для Вас!».

«Поговори зі мною» - це мінорна ода людини, яка шукає свій шлях в цьому житті, сумнівається, робить помилки, обпалюється, проте знаходить рішучість рухатись далі. Досить важливо, щоб поруч з тобою був хтось, хто б провів тебе через всі труднощі, і, що більш суттєво, просто йшов пліч-о-пліч з тобою протягом всього життя.

«У кліпі ми намагались розповісти та показати інше прочитання пісні. Це історія про пошук своєї дороги чи навіть місії, де музика стає самим шляхом, а персонажі поводирем та душею, яка йде цим шляхом. Дякуємо усім хто допомагав нам здійснити таку масштабну роботу, це для нас невимовна радість», - зазначили в анотації до новинки музиканти.

Попри те, що наразі музиканти зосередили всю свою увагу на роботі над майбутнім лонгплеєм, це аж ніяк не означає, що колектив не буде ділитись новими композиціями з шанувальниками напередодні релізу свого альбому. Ймовірно, ми матимемо змогу почути ще один або ж кілька синглів з платівки до її презентації. Якщо ж ви хочете підтримати колектив та, можливо, прискорити вихід новинок, радимо підтримати гурт матеріально та придбати, зокрема, екранізований трек «Поговори зі мною» на Google Play .

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 11 Dec, 2017
Музикати емоційно-ліричного тріо «vetka» з міста Дніпро, що активно несуть свою творчість не лише для української, а й для європейської аудиторії, нарешті зважились презентувати слухацькій аудиторії свої творчі напрацювання у вигляді дебютної платівки, що отримала назву «the very beginning».

Нагадаємо, що у січні цього року гурт «vetka» випустив перший студійний трек – «З тобою». Уже у квітні музиканти відправились зі своєю програмою в тур #ZorepadomTour містами України, а у травні він отримав продовження у Берліні, Відні та Празі.

Як зізнались музиканти, чималий вплив на їхній перший міні-альбом справив саме європейський тур: саме під час нього вони почали підготовку свого релізу, остаточно зрозумівши яким вигляд він має отримати. Обкладинка CD «the very beginning» вміщує у собі фото з цієї поїздки, а дорога, яка була перед очима музикантів під час туру, тепер є фоновим відеорядом на концертах.

До міні-альбому увійшли 7 треків, записаних протягом останнього року. Різні за настроєм, вони мають наскрізну ідею любові у будь-якому її прояві. Музиканти вклали у пісні пошук самого початку, відчуття рівноваги та радості. «the very beginning» – компіляція подорожей, почуттів, музики та поезії.

Презентація «the very beginning» відбулася у двох містах – full sound у Дніпрі та acoustics у Києві, де гурт влаштував справжні перформанси та грав від серця до серця.

Наразі ж музиканти планують презентувати відеороботу на композицію «I will love», що була відзнята у рамках європейського туру #StarfallTour та почати роботу над своїм першим повноформатним релізом.
By UA ROCK: Музика доступна 10 Dec, 2017
Монстри української рок-сцени - «Тартак» цьогоріч святкують свою 21 річницю творчості. І як ви могли здогадатись, дана подія просто не могла обійтись без музичних сюрпризів. Цим сюрпризом, про наближення якого, втім, знав кожен відданий фан «Тартака» стала друга частина анонсованої колективом платівки - «АнТАРТАКтида». Назва альбому доповнена уточненням «Частина Друга», оскільки наразі триває робота над альбомом дуетів, який буде виданий з назвою «АнТАРТАКтида. Частина Перша».

«Чому два альбоми з однією назвою? Це заплутана історія. Ці дві платівки народжувалися, творилися, записувалися і зводилися в паралельних процесах одночасно. Я як автор пісень (не всіх 100%-во, але в кожній пісні є хоча б частина мого авторства) жив і продовжую жити ними двома одночасно. Хоча при тому, що вони дуже різні й стилістично, і змістовно – все одно вони, на мою думку, відображають той невеличкий творчий всесвіт, який називається групою «Тартак». Власне, звідси і частково назва», - розповідає Сашко Положинський.

Саунд-продюсуванняс платівки займались одразу троє учасників гурту: Антон Єгоров, Ярослав Вільчик та Дмитро Чуєв.

Запис альбому проходив на двох студіях: «Play FoRest» та «ФДР», а зведення та мастеринг зробив знаний луцький саундпродюсер Роман Сорока.

Додамо, що дві пісні з представленого лонгплею («Стара Школа» та «Людинаміт») отримали своє візуальне втілення ще влітку цього року.

А ми традиційно нагадуємо, що всі охочі можуть придбати платівку на GooglePlay  та iTunes . Окрім того, можна отримати альбом, як то кажуть, в "тілі". Для цього треба знайти офіційну сторінку та написати відповідне повідомлення.
More Posts
Share by: