Патроничі презентували гітарний альбом

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 18 Feb, 2017

Івано-Франківський гурт Патроничі презентував анонсований гітарний альбом «Знаєш.Чуєш.Бачиш», з який розпочинається нова сторінка в творчості формації. Нагадаємо, що, презентувавши відеороботу на композиція «З тобою» з останнього попередньої платівки «Акустика на Вежі», музиканти офіційно оголосили, що завершили акустичний період своєї творчості і нещодавно представлений сингл «Бензин» з представленого лонгплею лише підігрівав інтерес до нього.

Робота над альбомом розпочалась в листопаді 2016 року одразу після завершення запису акустичної програми. Робота над новинкою відбувалась на франківській студії Frost Magnetic Records (запис, зведення та мастеринг) під керівництвом саунд-продюсера Олега Мороза.

«Олег Мороз (Frost) - справжній професіонал, він дуже добре відчуває, який звук треба накрутити в тій чи іншій пісні, тому цей аспект, ми повністю довірили йому», - поділився враженнями про співпрацю лідер гурту Андрій Грицьків.

Варто зазначити, що представлений лонгплей за стилістикою разюче відрізняється від дебютного альбому «Поки молоді» та акустичної збірки «Акустика на Вежі». «Знаєш.Чуєш.Бачиш» вирізняється більш потужним гітарним звучанням, активним використанням електронних семплів та залученням клавішних.

«Ми завжди експериментуємо і від нас завжди можна чекати чогось кардинально іншого. Я пишу досить різні пісні, відповідно ми робимо різні аранжування. Я думаю скоріше це наш плюс, ніж мінус. Основна наша ціль щоб в альбомі не було стилістичної "каші". Платівка "Знаєш.Чуєш.Бачиш" зроблена в одному ключі, пісні підібрані одна до одної по тематиці і по звуку, а не просто зібрані в хронологічному порядку», - поділився за нами фронтмен гурту.

«Знаєш.Чуєш.Бачиш» - це своєрідні метання колективу в пошуках себе і, варто зазначити, досить успішні. Отож, шанувальники творчості гурту та загалом української рок-музики можуть ознайомитись з цілісною платівкою з досить міцним стрижнем, що визначається музикантами, як «конфлікт: в стосунках, в суспільстві, з самим собою».

Наразі музиканти активно готуються до концертного туру містами України, де музиканти представлять свою платівку. «Звичайно між тим у нас є пару сюрпризів у "рукавах". Але про це ще рано! Зараз треба слухати новий альбом!», - зазначив Андрій Гриньків.

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 11 Dec, 2017
Музикати емоційно-ліричного тріо «vetka» з міста Дніпро, що активно несуть свою творчість не лише для української, а й для європейської аудиторії, нарешті зважились презентувати слухацькій аудиторії свої творчі напрацювання у вигляді дебютної платівки, що отримала назву «the very beginning».

Нагадаємо, що у січні цього року гурт «vetka» випустив перший студійний трек – «З тобою». Уже у квітні музиканти відправились зі своєю програмою в тур #ZorepadomTour містами України, а у травні він отримав продовження у Берліні, Відні та Празі.

Як зізнались музиканти, чималий вплив на їхній перший міні-альбом справив саме європейський тур: саме під час нього вони почали підготовку свого релізу, остаточно зрозумівши яким вигляд він має отримати. Обкладинка CD «the very beginning» вміщує у собі фото з цієї поїздки, а дорога, яка була перед очима музикантів під час туру, тепер є фоновим відеорядом на концертах.

До міні-альбому увійшли 7 треків, записаних протягом останнього року. Різні за настроєм, вони мають наскрізну ідею любові у будь-якому її прояві. Музиканти вклали у пісні пошук самого початку, відчуття рівноваги та радості. «the very beginning» – компіляція подорожей, почуттів, музики та поезії.

Презентація «the very beginning» відбулася у двох містах – full sound у Дніпрі та acoustics у Києві, де гурт влаштував справжні перформанси та грав від серця до серця.

Наразі ж музиканти планують презентувати відеороботу на композицію «I will love», що була відзнята у рамках європейського туру #StarfallTour та почати роботу над своїм першим повноформатним релізом.
By UA ROCK: Музика доступна 10 Dec, 2017
Монстри української рок-сцени - «Тартак» цьогоріч святкують свою 21 річницю творчості. І як ви могли здогадатись, дана подія просто не могла обійтись без музичних сюрпризів. Цим сюрпризом, про наближення якого, втім, знав кожен відданий фан «Тартака» стала друга частина анонсованої колективом платівки - «АнТАРТАКтида». Назва альбому доповнена уточненням «Частина Друга», оскільки наразі триває робота над альбомом дуетів, який буде виданий з назвою «АнТАРТАКтида. Частина Перша».

«Чому два альбоми з однією назвою? Це заплутана історія. Ці дві платівки народжувалися, творилися, записувалися і зводилися в паралельних процесах одночасно. Я як автор пісень (не всіх 100%-во, але в кожній пісні є хоча б частина мого авторства) жив і продовжую жити ними двома одночасно. Хоча при тому, що вони дуже різні й стилістично, і змістовно – все одно вони, на мою думку, відображають той невеличкий творчий всесвіт, який називається групою «Тартак». Власне, звідси і частково назва», - розповідає Сашко Положинський.

Саунд-продюсуванняс платівки займались одразу троє учасників гурту: Антон Єгоров, Ярослав Вільчик та Дмитро Чуєв.

Запис альбому проходив на двох студіях: «Play FoRest» та «ФДР», а зведення та мастеринг зробив знаний луцький саундпродюсер Роман Сорока.

Додамо, що дві пісні з представленого лонгплею («Стара Школа» та «Людинаміт») отримали своє візуальне втілення ще влітку цього року.

А ми традиційно нагадуємо, що всі охочі можуть придбати платівку на GooglePlay  та iTunes . Окрім того, можна отримати альбом, як то кажуть, в "тілі". Для цього треба знайти офіційну сторінку та написати відповідне повідомлення.
More Posts
Share by: