Патроничі дарували киянам тепло... (фотозвіт концерту в арт-пабі "Бочка на Подолі")

Де: Київ, Верхній Вал, 22 (арт-паб "Бочка на Подолі).
Коли: 19.05.2016.
Оцінка редакції: 10/10

"Патроничі дарували киянам тепло..." (фотозвіт концерту в арт-пабі "Бочка на Подолі")

Знаний івано-франківський колектив Патроничі привіз до Києва свою нову акустичну збірку «Акустика на Вежі» в рамках свого міні-acoustic tour, що, нагадаємо, охопив п’ять міст України: Львів, Рівне, Вінницю, власне Київ та Хмельницький. Несприятлива погода та технічні труднощі не стали на заваді музикантам, які з мінімальним запізненням розпочали концерт. І хоча колектив приїхав до Києва в зменшеному, акустичному, складі (Андрій Гриньків – вокал, гітара; Тарас Данів – ударні, перкусія; Пасєка Володя – саксофон, сопілка, губна гармоніка, бек-вокал), однак це аж ніяк не вплинуло на якість виконання.
 
Окрім нових треків зі збірки «Акустика на Вежі», музиканти представили киянам та гостям столиці популярні пісні зі свого першого альбому «Поки молоді» в акустичній обробці, а також кілька композицій, що ще не були презентовані раніше, одначе увійдуть до згаданого вище альбому.
 
Загалом враження від концерту чи не найкращі. Музиканти не намагались пошвидше його відіграти, щораз намагаючись налагодити контакт з публікою, яка стомлена досить важким робочим днем спочатку досить мляво реагувала на концерт колективу. Одначе ситуація кардинально змінилась, коли в хід пішли «старі-добрі» композиції Патроничів, як от, «П’яна весна», «Твої очі», «Залишайся» та інші.
 
Концерт вийшов надзвичайно атмосферним. Для мене Патроничі це не просто один з улюблених гуртів, а колектив за творчістю якого я слідкую з перших років існування. Тому було надзвичайно приємно спостерігати за тим, як гурт виріс за останні роки.
 
Після концерту музиканти розповіли, що почути колектив можна буде вже під час літнього фестивального сезону
Share by: