Львів’яни «No Limits» закликали не марнувати час та реалізовувати свій потенціал

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 05 May, 2017

Музиканти закінчили студійну роботу над композицією, яку було створено на початку існування гурту

Львівські поп-рокери з гурту No Limits продовжують підігрівати інтерес до свого майбутнього лонгплею, презентуючи його трек-лист в якості окремих інтернет-синглів. Цього разу музиканти оприлюднили новий трек під назвою «Не я», що, як зізнаються музиканти, був написаний ще на початку існування колективу. Варто додати, що за цей час композиція була ґрунтовно перероблена, чому, безумовно, посприяло її часте виконання під час живих виступів.

«Ми працювали над [Ред. - треком ] всі ці роки, ми додавали щось нове і забирали старе. Ті, хто вже давно слідкують за творчістю No Limits чули «Не я» безліч разів на концертах. Але так, як «Не я» звучить зараз, не чув ще ніхто. Відчуйте цю легкість, що плавно переходить в масивний грув, відчуйте цей порив і пориньте разом з нами у невагомість», – коментує новинку вокаліст гурту Андрій Тарчанин.

Музиканти своєю новою піснею закликали слухачів не марнувати своє життя на непотрібні речі та спробувати реалізувати свій потенціал в чомусь, справді, важливому. Позаяк, всі ми прийшли в цей світ задля чогось великого і лише за нами вибір: прогаяти його впусту чи наповнити глибоким змістом.

Додамо, що нині музиканти вийшли на фінішну пряму роботи над лонгплеєм і, ймовірно, незабаром ми зможемо ознайомитись з платівкою. Радимо підписатись на сторінку гурту аби першими отримувати інформацію про чергові релізи.

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 11 Dec, 2017
Музикати емоційно-ліричного тріо «vetka» з міста Дніпро, що активно несуть свою творчість не лише для української, а й для європейської аудиторії, нарешті зважились презентувати слухацькій аудиторії свої творчі напрацювання у вигляді дебютної платівки, що отримала назву «the very beginning».

Нагадаємо, що у січні цього року гурт «vetka» випустив перший студійний трек – «З тобою». Уже у квітні музиканти відправились зі своєю програмою в тур #ZorepadomTour містами України, а у травні він отримав продовження у Берліні, Відні та Празі.

Як зізнались музиканти, чималий вплив на їхній перший міні-альбом справив саме європейський тур: саме під час нього вони почали підготовку свого релізу, остаточно зрозумівши яким вигляд він має отримати. Обкладинка CD «the very beginning» вміщує у собі фото з цієї поїздки, а дорога, яка була перед очима музикантів під час туру, тепер є фоновим відеорядом на концертах.

До міні-альбому увійшли 7 треків, записаних протягом останнього року. Різні за настроєм, вони мають наскрізну ідею любові у будь-якому її прояві. Музиканти вклали у пісні пошук самого початку, відчуття рівноваги та радості. «the very beginning» – компіляція подорожей, почуттів, музики та поезії.

Презентація «the very beginning» відбулася у двох містах – full sound у Дніпрі та acoustics у Києві, де гурт влаштував справжні перформанси та грав від серця до серця.

Наразі ж музиканти планують презентувати відеороботу на композицію «I will love», що була відзнята у рамках європейського туру #StarfallTour та почати роботу над своїм першим повноформатним релізом.
By UA ROCK: Музика доступна 10 Dec, 2017
Монстри української рок-сцени - «Тартак» цьогоріч святкують свою 21 річницю творчості. І як ви могли здогадатись, дана подія просто не могла обійтись без музичних сюрпризів. Цим сюрпризом, про наближення якого, втім, знав кожен відданий фан «Тартака» стала друга частина анонсованої колективом платівки - «АнТАРТАКтида». Назва альбому доповнена уточненням «Частина Друга», оскільки наразі триває робота над альбомом дуетів, який буде виданий з назвою «АнТАРТАКтида. Частина Перша».

«Чому два альбоми з однією назвою? Це заплутана історія. Ці дві платівки народжувалися, творилися, записувалися і зводилися в паралельних процесах одночасно. Я як автор пісень (не всіх 100%-во, але в кожній пісні є хоча б частина мого авторства) жив і продовжую жити ними двома одночасно. Хоча при тому, що вони дуже різні й стилістично, і змістовно – все одно вони, на мою думку, відображають той невеличкий творчий всесвіт, який називається групою «Тартак». Власне, звідси і частково назва», - розповідає Сашко Положинський.

Саунд-продюсуванняс платівки займались одразу троє учасників гурту: Антон Єгоров, Ярослав Вільчик та Дмитро Чуєв.

Запис альбому проходив на двох студіях: «Play FoRest» та «ФДР», а зведення та мастеринг зробив знаний луцький саундпродюсер Роман Сорока.

Додамо, що дві пісні з представленого лонгплею («Стара Школа» та «Людинаміт») отримали своє візуальне втілення ще влітку цього року.

А ми традиційно нагадуємо, що всі охочі можуть придбати платівку на GooglePlay  та iTunes . Окрім того, можна отримати альбом, як то кажуть, в "тілі". Для цього треба знайти офіційну сторінку та написати відповідне повідомлення.
More Posts
Share by: