Чернівецький гурт Гудіні представив дебютний сингл

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 27 Feb, 2017

Молодий чернівецький колектив Гудіні, частину учасників якого багато хто може знати за кавер-проектом Beer Gun, представив дебютний ліричний сингл під назвою «Зачекає». Запис, зведення та мастеринг новинки проходили на місцевій студії Coloorsun Music Studio під керівництвом Олександра Істратія. Прем’єра відбувалась одночасно на офіційних сторінках формації в соціальних мережах та в ефірах українських радіостанцій.

Гурт Гудіні – молодий чернівецький колектив, проте його учасники уже досвідчені музиканти. Так, голос Гудіні, Володимир Фісюк відомий чернівчанам також як вокаліст Чернівецької обласної філармонії. Інші ж музиканти раніше працювали в кавер-бенді Beer Gun, проте, як зауважують музиканти: «Погана та кавер група, яка не має власного матеріалу. Тому це було лише питання часу, коли музиканти почнуть презентувати власну творчість, а не лише переспівувати чужу...».

«Гаррі Гудіні був не просто ілюзіоністом та фокусником. Своїми трюками він показував, що можливості людини набагато більші, ніж здається. І ми, як музиканти, стараємося своїми піснями піднести дух кожного слухача», - мотивують назву формації музиканти.

«Створення пісні напевно можна порівняти з стосунками закоханих, бо цей час є дуже інтимним і крихким. Образи що з'являються у голові полохливі, і важливо правильно передати їх музикою і словами. Тому у момент народження муз. І слів, ти знаходишся ніби у ейфорії якій віддаєшся. Тебе наче космос огортає. І ти летиш...», - прокоментували новинку музиканти для нашого порталу.

За рік свого існування колектив накопичив достатньо матеріалу для випуску дебютного лонгплею, проте наразі музиканти закликають слухати представлений сингл та чекати кліпу на нього, режисером якого, до слова, виступить Ігор Андроник, а оператором – Валерій Георгіян.

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 11 Dec, 2017
Музикати емоційно-ліричного тріо «vetka» з міста Дніпро, що активно несуть свою творчість не лише для української, а й для європейської аудиторії, нарешті зважились презентувати слухацькій аудиторії свої творчі напрацювання у вигляді дебютної платівки, що отримала назву «the very beginning».

Нагадаємо, що у січні цього року гурт «vetka» випустив перший студійний трек – «З тобою». Уже у квітні музиканти відправились зі своєю програмою в тур #ZorepadomTour містами України, а у травні він отримав продовження у Берліні, Відні та Празі.

Як зізнались музиканти, чималий вплив на їхній перший міні-альбом справив саме європейський тур: саме під час нього вони почали підготовку свого релізу, остаточно зрозумівши яким вигляд він має отримати. Обкладинка CD «the very beginning» вміщує у собі фото з цієї поїздки, а дорога, яка була перед очима музикантів під час туру, тепер є фоновим відеорядом на концертах.

До міні-альбому увійшли 7 треків, записаних протягом останнього року. Різні за настроєм, вони мають наскрізну ідею любові у будь-якому її прояві. Музиканти вклали у пісні пошук самого початку, відчуття рівноваги та радості. «the very beginning» – компіляція подорожей, почуттів, музики та поезії.

Презентація «the very beginning» відбулася у двох містах – full sound у Дніпрі та acoustics у Києві, де гурт влаштував справжні перформанси та грав від серця до серця.

Наразі ж музиканти планують презентувати відеороботу на композицію «I will love», що була відзнята у рамках європейського туру #StarfallTour та почати роботу над своїм першим повноформатним релізом.
By UA ROCK: Музика доступна 10 Dec, 2017
Монстри української рок-сцени - «Тартак» цьогоріч святкують свою 21 річницю творчості. І як ви могли здогадатись, дана подія просто не могла обійтись без музичних сюрпризів. Цим сюрпризом, про наближення якого, втім, знав кожен відданий фан «Тартака» стала друга частина анонсованої колективом платівки - «АнТАРТАКтида». Назва альбому доповнена уточненням «Частина Друга», оскільки наразі триває робота над альбомом дуетів, який буде виданий з назвою «АнТАРТАКтида. Частина Перша».

«Чому два альбоми з однією назвою? Це заплутана історія. Ці дві платівки народжувалися, творилися, записувалися і зводилися в паралельних процесах одночасно. Я як автор пісень (не всіх 100%-во, але в кожній пісні є хоча б частина мого авторства) жив і продовжую жити ними двома одночасно. Хоча при тому, що вони дуже різні й стилістично, і змістовно – все одно вони, на мою думку, відображають той невеличкий творчий всесвіт, який називається групою «Тартак». Власне, звідси і частково назва», - розповідає Сашко Положинський.

Саунд-продюсуванняс платівки займались одразу троє учасників гурту: Антон Єгоров, Ярослав Вільчик та Дмитро Чуєв.

Запис альбому проходив на двох студіях: «Play FoRest» та «ФДР», а зведення та мастеринг зробив знаний луцький саундпродюсер Роман Сорока.

Додамо, що дві пісні з представленого лонгплею («Стара Школа» та «Людинаміт») отримали своє візуальне втілення ще влітку цього року.

А ми традиційно нагадуємо, що всі охочі можуть придбати платівку на GooglePlay  та iTunes . Окрім того, можна отримати альбом, як то кажуть, в "тілі". Для цього треба знайти офіційну сторінку та написати відповідне повідомлення.
More Posts
Share by: