Дикі Серцем кинули виклик віртуальному світу

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 15 Mar, 2017

Музиканти львівського рок-квартету «Дикі Серцем» відійшли від ліричних композицій і в процесі експериментів вирішили спробувати себе в стилі кантрі. До слова, попередній сингл гурту «Запам’ятаю цю мить» побачив світ близько чотирьох місяців тому. В той же час варто зауважити, що стиль кантрі не є незвичним для музикантів: свого часу колектив Романа Миляна активно співпрацював зі знаним кантрі-гуртом Механічний Апельсин, який припинив свою діяльність минулого року. Разом з колективом львівська банда свого часу випустила в 2014 році сингл «А мені одного треба». Отож, нинішні експерименти формації в напрямку кантрі-стилістики навряд чи можна назвати такими вже випадковими.

Якщо говорити про 2017 рік для колективу, то він позначений якісними експериментами зі звучанням та стилістикою і, ймовірно, музиканти поки не зупиняться в своїх пошуках і будуть вражати поціновувачів своєї творчості все новими неочікуваними образами. Наразі ж представлений сингл «Далі куди!?» відкрив у лідера гурту Романа Миляна задатки українського Джоні Кеша.

Попри те, що колектив пішов в напрямку кантрі, мова і новій композиції піде аж ніяк не про ковбоїв та взагалі жанр вестерну, з яким так гармонійно злилась американська кантрі-музика, Дикі Серцем презентувала власне бачення цього стилю, досить символічно відкриваючи нові грані назви колективу.

Цього разу музиканти львівської формації звернулись до тематики життя у віртуальному світі. «В цивілізацію мене верни», - під таким гаслом презентували свою композицію дикі серцем учасники львівського рок-квартету. Музиканти закликали слухачів хоча б на мить відірватись від екранів своїх гаджетів і звернути увагу на реальне життя, на ті аспекти, що можна відчути лише серцем.

Окрім того, музиканти вирішили не змушувати шанувальників чекати ще кілька місяців музичних новин і анонсували на найближчий час новий сингл, який стилістично буде відрізнятись від представленого релізу. Отож, слідкуйте за новинами!

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 16 Jan, 2018
Де: MonteRay Live Stage (вул. Прорізна, 8);
Коли: 22 квітня, початок о 19:00
Квитки:  https://kiev.karabas.com/krichuss  (99-149 грн)

Молодий та амбіційний український гурт KRICHUSS існує усього три роки. Проте за цей час хлопці вже випустили 7 синглів, 2 ЕР-альбоми і 2 відеокліпа, давали спільні концерти із гуртами EPOLETS та DETACH, стали гостями багатьох українських фестивалів, протягом багатьох тижнів поспіль займали лідируючі сходинки чарту НеПопса, стали лідерами місяця і мають всі шанси стати лідерами року у чарті Дари Року від української радіохвилі Джем ФМ.

На черзі третій ЕР гурту із інтригуючою назвою "Без розмов", презентація якого відбудеться 22 квітня у столичному клубі MONTERAY.

— Слова можуть змінювати наш настрій, мотивувати і надихати або навпаки. Проте в сучасному світі ми все частіше стикаємося із фальшем та словами, що позбавлені душі, — розмірковують музиканти. — Ми хочемо, щоб цей ЕР без зайвих розмов, однією музикою, подарував емоції, що зможуть штовхати нас на подвиги і звершення. Кожен його трек — це ціла історія, кожній пісні є що сказати, кожна пісня хотіла б знайти свого слухача і створити настрій, у якому розмови є зайвими.

Драйв, рок, зламані палички, порвані струни, зірвані голоси, але водночас із цим інтелігента та чуттєва лірика, не тільки треки з нового ЕР, котрі досі не чув ніхто, а й добре відомі хіти "Наздоганяй", "Максимально низько", "Знаю", "Анатомічний унісон" — це все чекає 22 вас квітня у столичному клубі MONTERAY.

— Ми трішки відійшли від нашого звучання, що було до цього — все набуло більш мелодичного характеру, в деяких треках стало більше танцювальності і наповненості по аранжуванню. Але, як кажуть декотрі експерти – «стиль витримали!», і це головне! — кажуть KRICHUSS про свій новий ЕР.

Музика традиційно була написана учасниками гурту коллективно. Всі вони являються абсолютно різними людьми в плані музичного смаку. І, мабуть, саме через таку суміш поглядів в результаті і з’являється відбійна альтернативно-романтична музика KRICHUSS.
By UA ROCK: Музика доступна 15 Jan, 2018
Чернігівські грандж-рокери з гурту «Женя Скрудж» не забарились потішити своїх шанувальників музичними новинками у новому році. Як читачі могли уже зрозуміти, мова піде про подальші релізи в рамках майбутньої платівки гурту, що отримає назву «Маніфестор». Так, сьогодні музиканти на своїх офіційних сторінках сповістили фанів про випуск уже другого синглу з вищезгаданого альбому – «Цілуй або кусайся». Нагадаємо, що першою ластівкою «Маніфестора» став трек «Треба спати» , що побачив світ наприкінці листопада минулого року.

Слова для новопредставленої композиції написала Марія Устименко, яка за зізнанням лідера команди Жені Бондаренка, відчула все, що він хотів сказати.

«Дякую за таке авторське та в той же час стовітсоткове влучання в ціль…», - говорить Женя.
Прикметно, що вже другий сингл з платівки україномовний. Отож, є підстави вважати, що врешті шанувальники зможуть насолодитьсь цілком україномовним альбомом.

«Цей трек я присвячую космосу і боротьбі. Космос я уособлюю з моментами, коли відчуваєш, що у тебе виходить щось важливе. Саме це почуття сприймаю, як вихід в космос, дотик до Всесвіту, бажання зробити щось важливе, змінити глобальне в сторону добра. Перша частина пісні - вона саме про цю боротьбу. Про ці перемоги, коли виходиш у відкритий космос переможцем. Ти сьогодні запрошений... у відкритий космос…

А друга частина пісні присвячена підготовці підґрунтя для боротьби. Коли навколо багато перешкод і ти відчуваєш стіни. Коли навколо сильніше й сильніше все стискається, щоб зжерти тебе. Бийся!... Кричи сильніше!!! Качай сильніше!!! Сильніше!!! Розгойдуй!!! Грай сильніше!!!», - написав Женя на офіційній сторінці на Фейсбуці.

«Цілуй або кусайся», очевидно, не останній реліз з майбутньої платівки команди і ми ще почуємо найближчим часом кілька новинок від гурту «Женя Скрудж».
More Posts
Share by: