«Без Обмежень» візуалізували композицію з останнього альбому

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 08 Apr, 2017

Закарпатські рокери візуалізували уже другу композицію з альбому «5 Хвилин»

Закарпатські рок-романтики «Без Обмежень» нещодавно розжились черговою відеороботою на композицію «Тону», що стала дев'ятою за ліком міні-стрічкою хлопців у їх відеографії. Нагадаємо, що дана композиція увійшла до третього студійного альбому колективу, яким свою дискографію музиканти поповнили в лютому цього року. З треків минулого альбому хлопці уже встигли візуалізувати пісню «Доле Моя», де вони заспівали разом з солістом команди «Kozak System» Іваном Леньо та гуртом Vroda.

Режисером стрічки виступив Олег Борщевський, операторське ж крісло на час зйомок зайняв Дмитро Перетрутов.

До слова, з композицією «Тону» всі охочі могли ознайомитись ще до презентації платівки, позаяк музиканти оприлюднили її в якості інтернет-синглу.

«Це тема любові чоловіка та жінки, це тема взаємовідносин, це тема розбитих сердець, це тема переживань через все це - сліз, нервів, крику, поцілунків і всього-всього іншого, що пов'язує чоловіка та жінку», - прокоментував новинку лідер гурту Сергій Танчинець.

Всі вищезгадані аспекти музикантам вдалось якнайкраще розкрити в своєму новому кліпі, зобразивши на екрані невичерпну тему романтичних взаємин зі всіма характерними їм атрибутами, які пов’язують чоловіка та жінку. Весь драматизм емоцій закоханих досить вдало вдалось відобразити Сергію Танчинцю та актрисі Вiкторiї Карпiнській-Токманенко, які власне й зіграли головні ролі міні-стрічки закарпатських рокерів.

Наразі музиканти активно готуються до великого сольного концерту в столичному клубі Atlas, отож не пропустіть нагоду почути гурт наживо!

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 11 Dec, 2017
Музикати емоційно-ліричного тріо «vetka» з міста Дніпро, що активно несуть свою творчість не лише для української, а й для європейської аудиторії, нарешті зважились презентувати слухацькій аудиторії свої творчі напрацювання у вигляді дебютної платівки, що отримала назву «the very beginning».

Нагадаємо, що у січні цього року гурт «vetka» випустив перший студійний трек – «З тобою». Уже у квітні музиканти відправились зі своєю програмою в тур #ZorepadomTour містами України, а у травні він отримав продовження у Берліні, Відні та Празі.

Як зізнались музиканти, чималий вплив на їхній перший міні-альбом справив саме європейський тур: саме під час нього вони почали підготовку свого релізу, остаточно зрозумівши яким вигляд він має отримати. Обкладинка CD «the very beginning» вміщує у собі фото з цієї поїздки, а дорога, яка була перед очима музикантів під час туру, тепер є фоновим відеорядом на концертах.

До міні-альбому увійшли 7 треків, записаних протягом останнього року. Різні за настроєм, вони мають наскрізну ідею любові у будь-якому її прояві. Музиканти вклали у пісні пошук самого початку, відчуття рівноваги та радості. «the very beginning» – компіляція подорожей, почуттів, музики та поезії.

Презентація «the very beginning» відбулася у двох містах – full sound у Дніпрі та acoustics у Києві, де гурт влаштував справжні перформанси та грав від серця до серця.

Наразі ж музиканти планують презентувати відеороботу на композицію «I will love», що була відзнята у рамках європейського туру #StarfallTour та почати роботу над своїм першим повноформатним релізом.
By UA ROCK: Музика доступна 10 Dec, 2017
Монстри української рок-сцени - «Тартак» цьогоріч святкують свою 21 річницю творчості. І як ви могли здогадатись, дана подія просто не могла обійтись без музичних сюрпризів. Цим сюрпризом, про наближення якого, втім, знав кожен відданий фан «Тартака» стала друга частина анонсованої колективом платівки - «АнТАРТАКтида». Назва альбому доповнена уточненням «Частина Друга», оскільки наразі триває робота над альбомом дуетів, який буде виданий з назвою «АнТАРТАКтида. Частина Перша».

«Чому два альбоми з однією назвою? Це заплутана історія. Ці дві платівки народжувалися, творилися, записувалися і зводилися в паралельних процесах одночасно. Я як автор пісень (не всіх 100%-во, але в кожній пісні є хоча б частина мого авторства) жив і продовжую жити ними двома одночасно. Хоча при тому, що вони дуже різні й стилістично, і змістовно – все одно вони, на мою думку, відображають той невеличкий творчий всесвіт, який називається групою «Тартак». Власне, звідси і частково назва», - розповідає Сашко Положинський.

Саунд-продюсуванняс платівки займались одразу троє учасників гурту: Антон Єгоров, Ярослав Вільчик та Дмитро Чуєв.

Запис альбому проходив на двох студіях: «Play FoRest» та «ФДР», а зведення та мастеринг зробив знаний луцький саундпродюсер Роман Сорока.

Додамо, що дві пісні з представленого лонгплею («Стара Школа» та «Людинаміт») отримали своє візуальне втілення ще влітку цього року.

А ми традиційно нагадуємо, що всі охочі можуть придбати платівку на GooglePlay  та iTunes . Окрім того, можна отримати альбом, як то кажуть, в "тілі". Для цього треба знайти офіційну сторінку та написати відповідне повідомлення.
More Posts
Share by: