Ауд. 238 в рубриці «Молода Кров» 

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 17 Jan, 2017

Цього разу в рубриці «Молода Кров», що присвячена висвітленню творчості молодих та перспективних українських гуртів. Усвідомлюючи необхідність поширення сучасної української музики, ми сподіваємось, що дана щотижнева рубрика виявиться досить цікавою та змістовною для користувачів нашого ресурсу і читачі зможуть відшукати якісний музичний продукт, що припаде їм до смаку.

Відкриваючи нашу нову рубрику«Молода Кров», ми розпочинаємо з надзвичайно перспективного київського колективу “Ауд.238” (“Аудиторія 238”). "Ауд.238" - український гурт, що працює в стилі альтернативної рок-музики. Бере свій початок формація з того моменту, коли майбутній вокаліст колективу Дмитро Самко та гітарист Антон Соловей вступили до одного київського вузу на один і той же факультет та спеціальність. З того часу хлопці заприятелювали і врешті виникла ідея створити банду. Багато часу нерозлучна компанія проводила в одній з аудиторій, а саме аудиторії 238-ій, що власне врешті стала назвою акустичного дуету Дмитра та Антона.

Першими слухачами молодого гурту стали одногрупники Діми та Антона. З часом виникла ідея вийти за межі улюбленої аудиторії і дати власним композиціям студійного звучання. Хлопці почали активно працювати, записуючи все нові композиції та виступаючи на акустичних квартирниках. Творчість колективу знайшла чимало схвальних відгуків в мережі, отож, хлопці наважились розширити свій формат: позаяк, на той час в колективу назбиралось багато матералу, що вже не підпадав під визначення “акустичного дуету”. Незабаром до гурту долучились барабанщик Костя і басист Богдан. З цього часу колектив перетворився на повноскладовий альтернативний рок-гурт, що впевнено взяв курс на українську рок-сцену.

Нещодавно колектив представив в мережі демо на пісню "Тебе знайти", тож радимо не оминути трек і неодмінно послухати, щоб цілком насолодитись якісною українською альтернативною рок-музикою. Окрім того, в колективі назрівають деякі кадрові зміни: наразі музиканти активно зайняті пошуками нового ударника, оскільки через певні обсатвини колишній ударник прийняв рішення покинути формацію.

Нагадаємо, що в в червні хлопці взяли участь в корнцерті “Відкрита сцена” в рамках фестивалю Kino ART, що відбувся 19.06 на кіностудії ім. Олександра Довженка.

 

***При підготовці випуску рубрики використано матеріали  офіційної сторінки гурту , а також  офіційної сторінки концерту "Відкрита сцена" (19/06) .

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 16 Jan, 2018
Де: MonteRay Live Stage (вул. Прорізна, 8);
Коли: 22 квітня, початок о 19:00
Квитки:  https://kiev.karabas.com/krichuss  (99-149 грн)

Молодий та амбіційний український гурт KRICHUSS існує усього три роки. Проте за цей час хлопці вже випустили 7 синглів, 2 ЕР-альбоми і 2 відеокліпа, давали спільні концерти із гуртами EPOLETS та DETACH, стали гостями багатьох українських фестивалів, протягом багатьох тижнів поспіль займали лідируючі сходинки чарту НеПопса, стали лідерами місяця і мають всі шанси стати лідерами року у чарті Дари Року від української радіохвилі Джем ФМ.

На черзі третій ЕР гурту із інтригуючою назвою "Без розмов", презентація якого відбудеться 22 квітня у столичному клубі MONTERAY.

— Слова можуть змінювати наш настрій, мотивувати і надихати або навпаки. Проте в сучасному світі ми все частіше стикаємося із фальшем та словами, що позбавлені душі, — розмірковують музиканти. — Ми хочемо, щоб цей ЕР без зайвих розмов, однією музикою, подарував емоції, що зможуть штовхати нас на подвиги і звершення. Кожен його трек — це ціла історія, кожній пісні є що сказати, кожна пісня хотіла б знайти свого слухача і створити настрій, у якому розмови є зайвими.

Драйв, рок, зламані палички, порвані струни, зірвані голоси, але водночас із цим інтелігента та чуттєва лірика, не тільки треки з нового ЕР, котрі досі не чув ніхто, а й добре відомі хіти "Наздоганяй", "Максимально низько", "Знаю", "Анатомічний унісон" — це все чекає 22 вас квітня у столичному клубі MONTERAY.

— Ми трішки відійшли від нашого звучання, що було до цього — все набуло більш мелодичного характеру, в деяких треках стало більше танцювальності і наповненості по аранжуванню. Але, як кажуть декотрі експерти – «стиль витримали!», і це головне! — кажуть KRICHUSS про свій новий ЕР.

Музика традиційно була написана учасниками гурту коллективно. Всі вони являються абсолютно різними людьми в плані музичного смаку. І, мабуть, саме через таку суміш поглядів в результаті і з’являється відбійна альтернативно-романтична музика KRICHUSS.
By UA ROCK: Музика доступна 15 Jan, 2018
Чернігівські грандж-рокери з гурту «Женя Скрудж» не забарились потішити своїх шанувальників музичними новинками у новому році. Як читачі могли уже зрозуміти, мова піде про подальші релізи в рамках майбутньої платівки гурту, що отримає назву «Маніфестор». Так, сьогодні музиканти на своїх офіційних сторінках сповістили фанів про випуск уже другого синглу з вищезгаданого альбому – «Цілуй або кусайся». Нагадаємо, що першою ластівкою «Маніфестора» став трек «Треба спати» , що побачив світ наприкінці листопада минулого року.

Слова для новопредставленої композиції написала Марія Устименко, яка за зізнанням лідера команди Жені Бондаренка, відчула все, що він хотів сказати.

«Дякую за таке авторське та в той же час стовітсоткове влучання в ціль…», - говорить Женя.
Прикметно, що вже другий сингл з платівки україномовний. Отож, є підстави вважати, що врешті шанувальники зможуть насолодитьсь цілком україномовним альбомом.

«Цей трек я присвячую космосу і боротьбі. Космос я уособлюю з моментами, коли відчуваєш, що у тебе виходить щось важливе. Саме це почуття сприймаю, як вихід в космос, дотик до Всесвіту, бажання зробити щось важливе, змінити глобальне в сторону добра. Перша частина пісні - вона саме про цю боротьбу. Про ці перемоги, коли виходиш у відкритий космос переможцем. Ти сьогодні запрошений... у відкритий космос…

А друга частина пісні присвячена підготовці підґрунтя для боротьби. Коли навколо багато перешкод і ти відчуваєш стіни. Коли навколо сильніше й сильніше все стискається, щоб зжерти тебе. Бийся!... Кричи сильніше!!! Качай сильніше!!! Сильніше!!! Розгойдуй!!! Грай сильніше!!!», - написав Женя на офіційній сторінці на Фейсбуці.

«Цілуй або кусайся», очевидно, не останній реліз з майбутньої платівки команди і ми ще почуємо найближчим часом кілька новинок від гурту «Женя Скрудж».
More Posts
Share by: