Sinoptik, Latexfaunaі Blooms Corda з’явились в новій відеороботі гурту 5 Vymir

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 31 Mar, 2017

Столичні інді-рокери з колективу 5 Vymir презентували кліп на композицію «Нові імена». До слова, композиція, що нині візуалізували музиканти, увійде до чергового лонгплею музикантів в якості титульного треку, реліз якого заплановано на початок квітня цього року. Нагадаємо, що минулий повноформатний альбом формації – «Містолінії» - побачив світ ще в 2014 році. В інтерв’ю ресурсу «Територія твого розвитку» музиканти зауважили, що за два минулі роки після презентації минулого повноформатного релізу вони надзвичайно змінились та набули якісно нового звучання як колектив.

У новій міні-стрічку від столичних інді-рокерів знялись українські музиканти з проектів Sinoptik, Grisly Faye, Latexfauna, Blooms Corda, Ольга Шурова (Pianoбой), Руки’в Брюки та Cardiomachine, які, за визначенням музикантів, є образами нового покоління інді-сцени.

Композиція має неабиякий соціальний посил, який музиканти підкреслили у новій відеороботі, режисером якої виступила Катерина Лисенко. Оператором кліпу виступила Христина Лизогуб, а постпродакшном зайнявся Макс Лисенко.

До слова, композиція «Нові імена» вже й раніше виконувалась під час живих виступів формації, проте лише тепер музиканти мають ознайомитись з треком в найкращій якості та її візуальним втіленням.

Окрім того, у візуалізованій композиції заспівали усі члени команди. Ініціатором такої ідеї став новий саунд-продюсер колективу Петро Чернявський, який, окрім того, запропонував записати новинку в live-фоматі, себто всі інструментальні партії записувались одночасно.

Наразі музиканти закінчують роботу над новий альбомом і запрошують шанувальників відвідати концерт-презентацію, що відбудеться в столичному клубі SENTRUM (28 квітня). Отож, підписуйтесь на спільноти колективу та слідкуйте за новинами.

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 13 Nov, 2017
Львівський альтернативний колектив Incomer, який активно експерементує з прог-роком, презентував нову студійну аудіороботу. Новий трек отримав назву "Hectic Jelly" та побачив світ 19 жовтя. А в записі пісні взяла участь Дарія Туріна, яка за словами учасника львіського рок-тріо Данила Личка, "побувала присутня на декількох сесіях запису і не лише хороших порад підкинула, а й збагатила своїм вокалом кульмінацію пісні".
У арт-оформленні обкладинки нового синглу взяла участь Дарія Личко. Як зізнаються учасники колективу, вона змогла якнайкраще передати характер та настрій третього синглу львіської формації: трішки вінтажний, трішки футуристичний, але, що головніше, з дрібкою оптимізму.

" Початково трек (Авт.) був зовсім інакший, і взагалі не передбачалось грати його у такому тріо-форматі. Але саме за нього ми взялись першим після "реформації". Чесно, не пам'ятаю, як виникла назва, але слово "jelly" в основному виражало ідею треку, яку можна перефразувати як "пошуки підтримки при потопанні у собі". "Желе" в даному випадку це така психологічна субстанція, яка неминуче живе в кожному і топить в собі його прагнення до життя, більше чи менше, в кожного як... В сюжеті пісні є так звана "персона-герой", покликана звільнити (або принаймні послабити) страждання головного героя", - зауважив лідер гурту Гліб Кухарук.

Робота над свіжим синглом тривала близько півтора року, отож, як пояснюють музиканти, це був не лише результат, а і неабиякий досвід для кожного з учасників тріо. "Ми намагались перерости себе як гаражну групу і при тому залишити в цій композиції шматочок нас “старих”, - пояснив для порталу UA ROCK: Музика-Доступна бас-гітарист та бек-вокаліст Incomer Олександр Мосесов.

"Дуже складна по відчуттям композиція. Викликає велику кількість неоднозначних і складних емоцій ,чесно вам скажу - легше бути в цій пісні, аніж бути її слухачем. Для мене це репрезентація буденності нашого життя,всіх наших невтілених надій , руху фізичного без руху духовного. Тяжко відпускати цей трек в люди, коротше кажучи", - додав Олександр.

Принагідно нагадуємо, що третій сингл львівського гурту "Hectic Jelly" уже доступний для придбання на Google Play . Отож, закликаємо підтримати музикантів.
By UA ROCK: Музика доступна 08 Nov, 2017

Київськi грандж-рокери  Must Have нарешті потішили шанувальників новим синглом, що отримав назву “Серце”. Уже традиційно новинка від столичного гурту стала результатом співпраці музикантів з двома студіями - PystelnukArt та Soundplant. Як зізнаються учасники команди, робота зі спеціалістами обох студій їм дуже подобається і, ймовірно, подальші творчі напрацювання будуть отримувати студійне звучання саме на згаданих студіях.


“Пісню почали писати, як завжди три учасники, але вже під час запису приєднався ще один давній друг та соло гітарист Валерій, який додав у пісню більше драйвового соло та ритму. До цього Валерій був частим гостем у відомого українського гурту Green Gray на Jam session у Дизеля, де виступав, як соло гітарист. Але стиль гурту та подача музики надихнула на подальшу співпрацю. Сама пісня була написана про те ,що треба слідувати лише серцю та не слухати нікого, тільки воно штовхає на подвиги та гарантує щастя”, - розповів для порталу UA ROCK: Музика-Доступна фронтмен гурту Олександр Пархоменко.


Майбутні плани гурту дуже амбіційні, розповідають музиканти: вже підтверджено виступ гурту на фестивалі Рок Булава 2018 на головній сцені та подано заявки на участь у інших відомих фестивалях. Та до того музиканти планують представити ще кілька композицій.

More Posts
Share by: