Krichuss поповнили свою відеографію другим кліпом

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 09 Jun, 2017

Столичні рокери з гурту Krichuss поповнили свою відеографію другим за ліком кліпом на композицію «Наздоганяй». До слова, дебютна відеоробота команди на трек «Знаю» побачила світ лише чотири місяці тому. Презентували нову роботу музиканти напередодні свого сольного концерту в столичному арт-пабі «Бочка на Подолі», де колектив представив столичній публіці свій останній міні-альбом «Anatomical», який побачив світ на початку цього року.

Свіжу міні-стрічку хлопці створювали власними зусиллями. Режисерами кліпу виступили учасники гурту: вокаліст команди Дмитро Поліщук та драмер – Роман Довгаленко. Операторське крісло на час зйомок зайняв добрий друг Krichuss’ів – Влад Плеханов.

«Відеоряд спільно з треком несуть в собі потужний заряд хвилювань, інтриг, і, загалом, загадковостей, котрі криються під банальною людською рисою - ілюзіями. Ми, люди, часто багато що придумуємо, додумуємо, накручуємо себе, від чого сильно, часом, страждаємо... Відеокліп є певного роду закликом про те, що не треба поринати у ілюзії з головою, то неймовірна сила, котра може нас скинути на дно. Але, з іншого боку, є щось таке містично-загадкове в тому, що ми маримо тими ж ілюзіями і накручуємо себе, треба просто у всьому бачити красу, тому, наша позиція - дещо нейтральна», - коментують для порталу «UA ROCK» новинку музиканти.

Досить прикметно, що хлопці вирішили візуалізувати абсолютно нову композицію, попередньо не представивши її публіці. Візуалізована композиція з’явилась кілька днів потому на офіційному саундклауді колективу, отож, тепер всі поціновувачі творчості столичної команди можуть поповнити свої плей-листи новинкою.

Читати також:   Krichuss представили «анатомічний» міні-альбом столичній публіці

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 11 Dec, 2017
Музикати емоційно-ліричного тріо «vetka» з міста Дніпро, що активно несуть свою творчість не лише для української, а й для європейської аудиторії, нарешті зважились презентувати слухацькій аудиторії свої творчі напрацювання у вигляді дебютної платівки, що отримала назву «the very beginning».

Нагадаємо, що у січні цього року гурт «vetka» випустив перший студійний трек – «З тобою». Уже у квітні музиканти відправились зі своєю програмою в тур #ZorepadomTour містами України, а у травні він отримав продовження у Берліні, Відні та Празі.

Як зізнались музиканти, чималий вплив на їхній перший міні-альбом справив саме європейський тур: саме під час нього вони почали підготовку свого релізу, остаточно зрозумівши яким вигляд він має отримати. Обкладинка CD «the very beginning» вміщує у собі фото з цієї поїздки, а дорога, яка була перед очима музикантів під час туру, тепер є фоновим відеорядом на концертах.

До міні-альбому увійшли 7 треків, записаних протягом останнього року. Різні за настроєм, вони мають наскрізну ідею любові у будь-якому її прояві. Музиканти вклали у пісні пошук самого початку, відчуття рівноваги та радості. «the very beginning» – компіляція подорожей, почуттів, музики та поезії.

Презентація «the very beginning» відбулася у двох містах – full sound у Дніпрі та acoustics у Києві, де гурт влаштував справжні перформанси та грав від серця до серця.

Наразі ж музиканти планують презентувати відеороботу на композицію «I will love», що була відзнята у рамках європейського туру #StarfallTour та почати роботу над своїм першим повноформатним релізом.
By UA ROCK: Музика доступна 10 Dec, 2017
Монстри української рок-сцени - «Тартак» цьогоріч святкують свою 21 річницю творчості. І як ви могли здогадатись, дана подія просто не могла обійтись без музичних сюрпризів. Цим сюрпризом, про наближення якого, втім, знав кожен відданий фан «Тартака» стала друга частина анонсованої колективом платівки - «АнТАРТАКтида». Назва альбому доповнена уточненням «Частина Друга», оскільки наразі триває робота над альбомом дуетів, який буде виданий з назвою «АнТАРТАКтида. Частина Перша».

«Чому два альбоми з однією назвою? Це заплутана історія. Ці дві платівки народжувалися, творилися, записувалися і зводилися в паралельних процесах одночасно. Я як автор пісень (не всіх 100%-во, але в кожній пісні є хоча б частина мого авторства) жив і продовжую жити ними двома одночасно. Хоча при тому, що вони дуже різні й стилістично, і змістовно – все одно вони, на мою думку, відображають той невеличкий творчий всесвіт, який називається групою «Тартак». Власне, звідси і частково назва», - розповідає Сашко Положинський.

Саунд-продюсуванняс платівки займались одразу троє учасників гурту: Антон Єгоров, Ярослав Вільчик та Дмитро Чуєв.

Запис альбому проходив на двох студіях: «Play FoRest» та «ФДР», а зведення та мастеринг зробив знаний луцький саундпродюсер Роман Сорока.

Додамо, що дві пісні з представленого лонгплею («Стара Школа» та «Людинаміт») отримали своє візуальне втілення ще влітку цього року.

А ми традиційно нагадуємо, що всі охочі можуть придбати платівку на GooglePlay  та iTunes . Окрім того, можна отримати альбом, як то кажуть, в "тілі". Для цього треба знайти офіційну сторінку та написати відповідне повідомлення.
More Posts
Share by: