Fireplace відзняли дебютний кліп

  • By UA ROCK: Музика доступна
  • 30 Jan, 2017

Молодий гурт Fireplace розжився дебютною відеороботою на композицію «Не відпускай». Екранізація композиції не є випадковою, позаяк пісня була перша серед написаних вокалістом формації Андрієм Лучанком ще до створення самої формації. Лише зі створенням гурту трек отримав своє фінальне аранжування і навіть ліг в основу міні-стрічки, що нині представили музиканти.

До слова, композиція чи не вперше прозвучала під час презентації колективу 3 жовтня 2016 року в Caribbean Club Concert Hall, проте в двох різноманітних аранжуваннях. Ідея дебютної відеороботи на пісню «Не відпускай» виношувалась протягом року, проте ідея відзняти міні-стрічку на основі знаменитої антиутопії Джорджа Оруела виникла у одеського режисера Сергія Пудича зі студії EasyLiving Films. До створення кліпу долучилась велика команда спеціалістів, зокрема оператор-постановник Олексій Міклост, продюсер Антон Резниченко, художник-постановник Марія Альтер та ін.

«Ідея зняти на неї [композицію – Ред.] кліп переслідувала нас рік, було безліч сценаріїв, всі ідеї без винятку були дуже крутими, але "ВАУ" в нас викликала ідея, [яка – Ред.] зачіпляла набагато більш глобальніші проблеми, такі як: боротьба людини за власну особистіть, за власну свободу, право вибирати. Проблеми сучасного соціуму: брак "живого" спілкування і "епідемія" приховувати власні почуття. Це все реальність, яку Сергій Пудіч зобразив задопомогою нашої пісні і свого утопічного кліпу на неї!», - прокоментував новинку фронтмен гурту Андрій Лучанко.

Незабаром композицію «Не відпускай» буде представлено в ефірах радіостанцій. Окрім того, трек увійде до дебютного лонгплею формації, який включить вісім україномовних композицій, зокрема «Не відпускай», що буде представлено в двох версіях, одна з яких піде у формі бонус-треку, про що музиканти розповіли ресурсу ФДР.

Сподобалась стаття - поділіться нею з друзями
Подякувати автору за статтю
Цікаві заходи
By UA ROCK: Музика доступна 16 Jan, 2018
Де: MonteRay Live Stage (вул. Прорізна, 8);
Коли: 22 квітня, початок о 19:00
Квитки:  https://kiev.karabas.com/krichuss  (99-149 грн)

Молодий та амбіційний український гурт KRICHUSS існує усього три роки. Проте за цей час хлопці вже випустили 7 синглів, 2 ЕР-альбоми і 2 відеокліпа, давали спільні концерти із гуртами EPOLETS та DETACH, стали гостями багатьох українських фестивалів, протягом багатьох тижнів поспіль займали лідируючі сходинки чарту НеПопса, стали лідерами місяця і мають всі шанси стати лідерами року у чарті Дари Року від української радіохвилі Джем ФМ.

На черзі третій ЕР гурту із інтригуючою назвою "Без розмов", презентація якого відбудеться 22 квітня у столичному клубі MONTERAY.

— Слова можуть змінювати наш настрій, мотивувати і надихати або навпаки. Проте в сучасному світі ми все частіше стикаємося із фальшем та словами, що позбавлені душі, — розмірковують музиканти. — Ми хочемо, щоб цей ЕР без зайвих розмов, однією музикою, подарував емоції, що зможуть штовхати нас на подвиги і звершення. Кожен його трек — це ціла історія, кожній пісні є що сказати, кожна пісня хотіла б знайти свого слухача і створити настрій, у якому розмови є зайвими.

Драйв, рок, зламані палички, порвані струни, зірвані голоси, але водночас із цим інтелігента та чуттєва лірика, не тільки треки з нового ЕР, котрі досі не чув ніхто, а й добре відомі хіти "Наздоганяй", "Максимально низько", "Знаю", "Анатомічний унісон" — це все чекає 22 вас квітня у столичному клубі MONTERAY.

— Ми трішки відійшли від нашого звучання, що було до цього — все набуло більш мелодичного характеру, в деяких треках стало більше танцювальності і наповненості по аранжуванню. Але, як кажуть декотрі експерти – «стиль витримали!», і це головне! — кажуть KRICHUSS про свій новий ЕР.

Музика традиційно була написана учасниками гурту коллективно. Всі вони являються абсолютно різними людьми в плані музичного смаку. І, мабуть, саме через таку суміш поглядів в результаті і з’являється відбійна альтернативно-романтична музика KRICHUSS.
By UA ROCK: Музика доступна 15 Jan, 2018
Чернігівські грандж-рокери з гурту «Женя Скрудж» не забарились потішити своїх шанувальників музичними новинками у новому році. Як читачі могли уже зрозуміти, мова піде про подальші релізи в рамках майбутньої платівки гурту, що отримає назву «Маніфестор». Так, сьогодні музиканти на своїх офіційних сторінках сповістили фанів про випуск уже другого синглу з вищезгаданого альбому – «Цілуй або кусайся». Нагадаємо, що першою ластівкою «Маніфестора» став трек «Треба спати» , що побачив світ наприкінці листопада минулого року.

Слова для новопредставленої композиції написала Марія Устименко, яка за зізнанням лідера команди Жені Бондаренка, відчула все, що він хотів сказати.

«Дякую за таке авторське та в той же час стовітсоткове влучання в ціль…», - говорить Женя.
Прикметно, що вже другий сингл з платівки україномовний. Отож, є підстави вважати, що врешті шанувальники зможуть насолодитьсь цілком україномовним альбомом.

«Цей трек я присвячую космосу і боротьбі. Космос я уособлюю з моментами, коли відчуваєш, що у тебе виходить щось важливе. Саме це почуття сприймаю, як вихід в космос, дотик до Всесвіту, бажання зробити щось важливе, змінити глобальне в сторону добра. Перша частина пісні - вона саме про цю боротьбу. Про ці перемоги, коли виходиш у відкритий космос переможцем. Ти сьогодні запрошений... у відкритий космос…

А друга частина пісні присвячена підготовці підґрунтя для боротьби. Коли навколо багато перешкод і ти відчуваєш стіни. Коли навколо сильніше й сильніше все стискається, щоб зжерти тебе. Бийся!... Кричи сильніше!!! Качай сильніше!!! Сильніше!!! Розгойдуй!!! Грай сильніше!!!», - написав Женя на офіційній сторінці на Фейсбуці.

«Цілуй або кусайся», очевидно, не останній реліз з майбутньої платівки команди і ми ще почуємо найближчим часом кілька новинок від гурту «Женя Скрудж».
More Posts
Share by: